2410
2553

از کی شروع کردین برای خوندن دکتری؟چن تا مقاله و کار پژوهشی داشتین؟

زبان تخصصی رشته تون رو چه جوری قوی کردین؟

رشته ی ما منابعش زیاده بعد معلوم نیس از کدوم منبع میدن یا اصن ممکنه از منابع هم ندن .

ممنون از نظرات ❤

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
وااای منم رشتم فلسفس اصلا نمیدونم باید چکار کنم یبار دکتری ازمون دادم منبع مشخصی نداره

ع عزیزم منم فلسفه ام.

گرایش ات چیه؟ازمونی که دادی چه جوری بود از منابع بود؟

من موندم کاپلستون رو چه جوری بخونم 

اخه ۹ جلده.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ع عزیزم منم فلسفه ام. گرایش ات چیه؟ازمونی که دادی چه جوری بود از منابع بود؟ من موندم کاپلستون رو چ ...

من فسلفه اسلامی هستم....پارسال ک ازمون دادم مخم سوت کشید باز غرب بهتره

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
2720

شوهر من که میگه حالا میریم یه آزمونی میدیم قبول که شدیم کم کم زبانمونو قوی میکنیم همین اول که مدرک زبان نمیخوان... مقاله هم نداریم😁 اون رشتش مدیریت بازرگانیه من فلسفه تعلیم و تربیت 

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
من فسلفه اسلامی هستم....پارسال ک ازمون دادم مخم سوت کشید باز غرب بهتره

من کارشناسیم اسلامی بودم .ارشد غرب میخونم .

اره خیلی سخته

[QUOTE=138862722]ع عزیزم منم فلسفه ام. گرایش ات چیه؟ازمونی که دادی چه جوری بود از منابع بود؟ من موندم کاپلستون رو چ ...[/QUOTEمنبع خیاییییی زیادو فراره...مشکل اونجاست ک از منابع هم نمیدن

شوهر من که میگه حالا میریم یه آزمونی میدیم قبول که شدیم کم کم زبانمونو قوی میکنیم همین اول که مدرک ز ...

ولی تو مصاحبه مقاله میخان اخه .

شما دکتری فلسفه تعلیم و تربیت می خونید الان؟

2714
ولی تو مصاحبه مقاله میخان اخه . شما دکتری فلسفه تعلیم و تربیت می خونید الان؟

نه عزیزم ارشدو تموم  کردم ازمون قبول نشدم دکتری...ـخیلیییییی سخت بود دل و دماغشم ندارم چون اخه چی بخونم

[QUOTE=138863075]تهران[/QUOTEمیخوای دکتری غرب بدی؟

اره .چون گرایش ارشدم غربه

2706