2703
2553
عنوان

یه ارایشگر حرفه ای بیاد لطفا مرسی

91 بازدید | 8 پست

من موهام تا رو شونمه، نصف پایین موهام دکلره مونده نصف بالا موهای خودمه، دلم میخواد رنگ و مش کنم، الان باید پایین موهامو رنگ تیره بذارم? یا بالا رو تیره کنم بعد رنگ تیره بذارم? ایا رنگ تیره خیلی تیره نه ها، از رو دکلره میگیره? مرسی

نه عزیزم دیگه هررنگی بزاری دکلره بعداز هرحمام روشنتر میشه اگه هم دوباره یک دست دکلره کنی موهات میسوزه😞

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ مشکی از رو دکلره میگیره

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2456
خب الان یعنی نمیشه موهامگ یه دست یه رنگ کنم?

چرامیشه ولی عمرش کمه پایین که دکلره س به مرورروشن ترمیشه 

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2714
یعنی کاملا مشکی میشه? بعد اینکه مشکی شد میتونم موهامو روشن کنم?

فک نکنم

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم