2733
2734

۱ اسفند یه میز غذاخوری سفارش دادیم ۳ تومن هم بیعانه دادیم، قرار بود ۲۰ روزه تحویل بده، هنوز نداده، هی میگه به خاطر کرونا ال شده بل شده، به نظرتون چیکار کنیم؟ پولم پس نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه چقدر طول کشیده

اما شاید واقعا به خاطر کرونا نرفتن سرکار خوب ،کسی نباشه بسازه،سه ماهه خیلیا تو خونن کارشون خوابیده.

در کل توی این صنف،توی صنف کابینت، پرده اکثرا دیر کار تحویل میدن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2731
2738
تعطیل نبودن، فقط عید تعطیل بود

پس شکایت کن

برو مغازه داد و فریاد کن

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
كلا اينا سرويس چوبيا خيلي بد قول هستنن  منم براي جهازم خيلي اذيت كردن  ولي شكايت بي ...

ولی دیگه اینقدر بدقول، گول مغازه شیک و پیکشو خوردم گفتم اینا بهتر از تولیدین ولی اشتباه کردم