1735
1707

برین مشاور قطعا کمکتون میکنه عزیزم خودتو ناراحت نکن   

روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد و به قول بعضیا ترشید! تا آخر عمرش با دوستانش مسافرت کرد ، کرم های پوست خوب خرید ، مد روز را پوشید ، سرکار رفت ، پول هایش را پس انداز کرد. ماشین و آپارتمانی شیک خرید ، بدون صدای بچه و دستورات شوهر ادامه تحصیل داد و مدرک دکتری گرفت . به کسی جواب پس نداد ،  خیانت شوهر را تجربه نکرد. دروغ های مرد را نشنید، کهنه ی بچه نشست ، موهایش بوی پیاز داغ و قورمه سبزی نگرفت ، پوستش چروک نشد و جوان و خوشگل ماند و تا میتوانست از زندگی اش لذت برد . چیه فکر کردی میخوام بگم تهش پشیمون شد؟ نه بابا خیلیم بهش خوش گذشت تازه کنترل تلویزیون هم همش دست خودش بود !    همچین زندگی رویایی رو برای تمامی دخیا آرزو میکنم   

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

همسرم بشدت سرده، رمانتیک بازی و اینا که به کنار،حتی رابطم دوماه یبار اونم چی بشه! خیلی خستم زیاد باهاش صحبت کردم تاثیری نداره،نگین خستس و فلان،کارش خیلی وقت آزادداره و وضع مالیمونم نسبتا خوبه

اول با خودت رو راست باش و ببین دقیقا چی آزارت میده و ناراحتت میکنه بعد ازش بخواه با هم صحبت کنید بگو من حس خوبی از این روند زندگی ندارم بیا حلش کنیم..اما حواست باشه جیغ و داد نکنی که از لج ت بدتر میکنه و فکر میکنه نقطه ضعفته💐

من دوست داشتم همسرم سرد بود، گاهی کم میارم میترسم بره بهم خیانت کنه

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
1760

تا حالا مشاوره رفتین؟ خودشم قبول داره رفتاراشو یا میگه مشکلی ندارم؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
برین مشاور قطعا کمکتون میکنه عزیزم خودتو ناراحت نکن    

اعتقادی به مشاور نداره چنسال پیش رفتیم به حالت تمسخر و پوزخند نشسته بود پیش مشاوره، در نهایتم مشاور گفت تا چنسال اینده کارتون به طلاق عاطفی میکشه

1759

براش بخاری روشن کن

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که سلطان🦁 کیه، وقتی ضعیف باشی معلومه بز🐐 شاخ میشه :)
1651