2737
2734

؟؟؟؟؟ پس این کد احراز ک قرار بود الکتریکی شه چیشد؟؟؟

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم دو و نیم هست

نه بابا پس اون بیست تومن گفتنا چی شده؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

حدود یک و نیم 

گل پسرم ،قند عسلم...تو منو انتخاب کردی♥️که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی ،دلت خواست من همدمت باشم.خوش اومدی به زندگی من و بابایی پسر کوچولوی قشنگم♥️🐣
2738

دیروز رفته بودم بانک ملت از یه کارمند بانک پرسیدم میگفت میشه ۱۵۰ هزار تومان چرا میخوای بفروشی😐😐😐من هنگ کردم عجیب ولی حس کردم دروغ میگه  ازاون بی اعصابا بود با همکاراشم بحث کرد 

بهش گفتم ارزش سهام ۵۰۰ تومنی نزدیک ۸ تومن اعلام کردن گفت باور نکنید

دیروز رفته بودم بانک ملت از یه کارمند بانک پرسیدم میگفت میشه ۱۵۰ هزار تومان چرا میخوای بفروشی😐😐😐م ...

اتفاقاکارمندبانک به منم گفت نفروش 😐 آخرش نفهمیدیم دولت دقیقاداره چیکارمیکنه اسکولمون کردن😑😑

❤💖💛💚

پول لازم دارید ضروریه و این پول کمکتون میکنه بفروشید لازم ندارید نفروشید. 

دیگه به حرف کسی کاری نداشته باشید که چی میگن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پول لازم دارید ضروریه و این پول کمکتون میکنه بفروشید لازم ندارید نفروشید.  دیگه به حرف کسی کار ...

اره. پول لازم داریم ولی هیچ کس دقیق نمیگه چنده الان ارزشش

تا💓 خدا💓 بنده نواز است به خلقش چه نیاز?؟؟؟ 
2706