2733
2734

اره من خودم ابروم از بچگی شکسته

ولی جاش مونده

مشکلی هم ندارم باهاش قیافمو خفن کرده 

البته بماند که همه به چشم بچه شیطون نگام می کنن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا جایی ک دیدم یه خط میمونه

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2738
بعضیاش قشنگع اره ولی این تاج ابروشه

اره خب باید خوب جایی بشکنه

البته برا من خیلی عمیق شکسته بود و دکترش بیشعورش بد بدبخیه زده بود

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
اره خب باید خوب جایی بشکنه البته برا من خیلی عمیق شکسته بود و دکترش بیشعورش بد بدبخیه زده بود

والا خواهرم تازه ابروش شکسته اما خیلی نه خراش سطحیه میره بنظرت الان رفته بخیه بزنه نگرانشم

والا خواهرم تازه ابروش شکسته اما خیلی نه خراش سطحیه میره بنظرت الان رفته بخیه بزنه نگرانشم

اتفاقا برادر زاده منم چند روز پیش چونش زخم عمیق برداشته بود بردن بخیه زدن ،یه دکتره تو بیمارستان گفت به زخمش عسل بزنید تا جاش نمونه

2706