2726

وای من خیلی پر موام نمیدونم چیکا کنم  اصلا  نمیتونمم برم بخرم قرنطینه ام یه چیزی بگین که درس  کنم  زدم گوگل نشدن 😩😩

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

از دیجی کالا بخر ، موم خونگی فقط کثیف کاریه

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱ پیمانه شکر

۴ قاشق غذاخوری آبلیمو

۴ قاشق غذاخوری آب

(۱ قاشق غذاخوری عسل)

همه را مخلوط میکنیم و روی شعله ملایم قرار میدهیم تا به غلظت مناسب برسد (حدود ۵_۸ دقیقه زمان لازم است)

پس از آماده شدن سریع به ظرف مورد نظر انتقال دهید چون سفت شده و این کار مشکل میشود

همین مقدار درست کن اگه خوب شد با مقدار بیشتر درست کن

این همون مومیه که با دستمال باید برداری طرز تهیه موم سرده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
موبر بزار

موبر اخه میگن  تمیز نمیکنه

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
۱ پیمانه شکر ۴ قاشق غذاخوری آبلیمو ۴ قاشق غذاخوری آب (۱ قاشق غذاخوری عسل) همه را مخلوط میکنیم و ...

مرسی گلم  من با شکر کردم شکر کلا  شد مثه اولش دون دون

موبر اخه میگن  تمیز نمیکنه

چرادمن همیشه استفاده میکنم مثل آینه میکنه😁

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
چرادمن همیشه استفاده میکنم مثل آینه میکنه😁

جون من  مارک موبرت چیه 

آیسان

چندن قیمت این موبرا فک کنم باید کم باشن

چندن قیمت این موبرا فک کنم باید کم باشن

ارزون هستن. استفادشو بلدی؟

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
ارزون هستن. استفادشو بلدی؟

نه بابا کلا استفاده نمیکنم

2706