2733
2734

یه چند وقتیه میبینم تاپیک زدن طلا چنده؟ دلار چنده؟ ماشین، لوازم خانگی و... بعد دو سه نفر میان قیمتاب خییییلی بالا و عجیب میگن و بقیه هم که میخونن باور میکنن. مثلا چند روز پیش یکی دراومد گفت یخچال ساده پنجاه تومن🙄 هرچی نگاه میکنم میبینم یخچال زیر بیست خوب فراوونه یا قیمت طلا و سکه تو سایتای اصلی پایین تر از تعرفه نینی سایته. 

به نظرم اینا دلال شایعه ساز هستن که از این فضا استفاده میکنن و جو میدن! 

به نظرم تاپیکای قیمت باید تعطیل شن

@نی_نی_یار_5    

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

دقیقا👌👌👌👌👌

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواننده باید عاقل باشه.

با یه سرچ ساده قیمتا در میاد!

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2738

عزیزم ساده از نظر افراد مختلف فرق داره

میدونم حرفت درسته ها

ولی یکی سادش ساید الجی و سامسونگ و بوش

یکی سادش این یخچال رنگی جینگولیا امرسان که ۳ تومنه

شاید بخاطر این قیمتا اذیتت کرده و فکر میکنی دروغ میگن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
مهم نیس حساس نشو

اون زمان سال 97 تو تلگ... رام تو کانالها و گروهها از این کارا میکردن و واقعاً متأسفانه مهم بود و اثر گذاشت 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

عزیزم این موارد زیادن اونایی که الکی تاپیک حجاب میزنن که مثلا من بی حجابم یه خانم چادری بهم فلان چیزو گفت...

یا تو ماه مبارک تاپیک ناهار میزدن 

یا تاپیک طرفداری از یک قشر خاص که قطعا توش بحث و دعوا میشه میزنن

اینا همه‌شون هدفمند کار میکنن 

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍

چند تا آقایون هم هستن اموزش بورس گذاشتن ...

اینها انگیزه شون نامشخصه .کمک با ما میخوان بکنن؟ یه مرد از کمک به خانمهای اینجا دنبال چه هدفی است ؟! چرا تو اینستاگرام فعالیت ندارن و اینحا را انتخاب کردن ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706