2726
عنوان

آزمایش ازدواج بیاین خواهشا☹️😟

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 48 پست
خودت76 هستی شوهرت69؟ 

بله عزیزم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

عزیزم منم مث تو بودم نگران نباش فقط کافیه یکیتون مثبت در بیاد منم اهنم کم بود یک هفته قرص توردیم منو اقام ولی برا من چنان تاثیری نداشت ولی اقام ازمایشش ب من خورد و مثبت شد نگران نباش

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم ایشا...نیست  خوب بود ۱سال نشون؟

انشالله... نه خیلی سخت گذشت واقعا به هردومون

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
نگران نباش ولی باید همون موقع اول ازمایش میدادین قرص اهنتو بخور اون فقط واسه رفع کم خونیه ازدواجا ...

اشتباه کردیم اول آزمایش ندادیم حالا توکل به خدا 😥

مگ واسه گروه خونی نمیرن؟ 😑قرص اهن چ ربطی داره

گروه خونی مد نطر نیست که حیلی عوامل هست یکیش کم خونی نداشتن عروس خانم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
هم خودت هم همسرتون هیچ گونه لبنیات( ماست پنیر خامه) و قرص کلسیم نخورید هر دو قرص اهن خارجی بخورید یا ...

خیلی خیلی ممنون عزیزم 

دقیقا مثه فامیل ما ژنتیکشون اوکی نبود ضربه بدی خوردن جفتشون

واییییییییییی 😭😭😩😔 خدایا 

نمیدونم اینا رو از ما فقط آزمایش اعتیاد گرفتن فکر کنم اصلا آزمایش خون ندادیم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706