2726
عنوان

آزمایش ازدواج بیاین خواهشا☹️😟

1520 بازدید | 48 پست

سلام دوستان خوبین 

میگم که ما 13 ماهه نامزدیم بخاطر یکسری مسائل نشد آزمایش بدیم حالا عقد و عروسیم باهمه ..2هفته دیگه میریم آزمایش خیلی میترسم مشکلی باشه بعد 1 سال اگه مشکلی پیش بیاد چی 😔😭

دوستان من 1 ماهه دارم قرص آهن خارجیم میخورم تو این 2  هفته چیکار کنم که مشکلی نباشه قرص آهن چی بخورم 

خواهش میکنم راهنمایی کنید منو 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نگران نباش 

اصلا ازمایش خاصی نیس 

اگه کم خونی داشته باشی نهایت میگن قرص بخورید  و ازمایش تکرار کنبد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

نگران نباش

ولی باید همون موقع اول ازمایش میدادین

قرص اهنتو بخور اون فقط واسه رفع کم خونیه

ازدواجایی ک بهم میخورن بخاطر مشکلات فوق ژنتیکی هس ک هیچ راه درمانی ندارن 

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
دوهفته ی دیگه؟ خب الان برید

خب ببین همه چی بخاطر فوت مادربزرگم عقب افتاد حالا بعد از سالگردش مادرم اجازه داده آزمایش و عقد و عروسی کنیم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

حتما آزمایش ژنتیک هم برید کم خونی اگه هر دو داشته باشید مینور نباشه با قرص آهن برطرف میشه مهم ژنتیکه یه مشاوره همه باید برن واقعا اطلاع رسانی تو این زمینه خیلی کم هست ژنهای مشابه دردسر ساز میشن طبق تجربه یه فامیل ما

هم خودت هم همسرتون هیچ گونه لبنیات( ماست پنیر خامه) و قرص کلسیم نخورید هر دو قرص اهن خارجی بخورید یا شب قبل خواب یا ظهر قبل ناهار  روزی یک وعده عدسی یا جیگر یا اسفناج ، و روزی یک لیوان شربت تخم شربتی اینجوری اهنتون میره بالا و اقا مهمتر هست که رعایت کنن

2706