2410
2553
عنوان

بیاین لطفا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 26 پست
عزیزم با مادرت هم با نرمی و آرامش صحبت کن  کسی كه عاشق آدم باشه دیگه این چیزا براش مهم نیست و ...

والا بخدا ادمو میترسونه منم میگم خب حتما متاهل مردارو بهترمیشناسه اینو میگه بدتر اعصابم خورد میشه باید برم دنبال همین لیزر قبل عقد لیزر کنم بهتره تا بعدش 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم

خاهش میکنم💓

داداشه منم دستش از بالا تاپایین بخیه خورده بود رفته بود عراق براش ی کرم درست کرده بودن اونو زد خوب شد توام ی دکتر پوست خوب بری پمادی چیزی هست حتمن ک ازبین ببره کدوم شهری؟! 

خاهش میکنم💓 داداشه منم دستش از بالا تاپایین بخیه خورده بود رفته بود عراق براش ی کرم درست کرده بودن ...

باشه حتما

2456
با یکی قرار بود عقد کنم بخاطر یه مشکلی ازسمت اون بهم خورد من بهش گفته بودم  گف اصلا جای بخیه ات ...

مگه چ عیبی داره ک اینقدبزرگش میکنی برو لیزر عزیزم

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

خب خانومایی ک عمل میکن واسه زایمان به این فکر میوفتن ک جاشو ببرن دیگه من ک مجردم بعدا ترکای بارداریم بیاد روش دیگه ببین چی میشع

اخی عزیزم چندماهه دنیا اومده بچت (امضات)

2714
هفت ماهه گلم التماس دعا

نگرااان نباااش عزیزممم داداش من ۶ماهه دنیا اومده حتی یه هفته ام کمتر از ۶بود 😂😂

هیچیییی نداشت ن مو ن ابرو و مژ یه ذرهه بود الان اقایی شده واسع خودش ماشاالله ۶یا۷ماهه ها زرنگ و باهوشن 

دوماه موند تو دستگاه اصلا نگران نباش 

نگرااان نباااش عزیزممم داداش من ۶ماهه دنیا اومده حتی یه هفته ام کمتر از ۶بود 😂😂 هیچیییی نداشت ن م ...

واقعا؟‌یاخدا توروخدادعاش کن

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
واقعا؟‌یاخدا توروخدادعاش کن

اره گلم الان ۱۸سالشه ماشاالله زرنگ و باهوشه قدشم بلنده فقد یه کوچولو لاغره اصلا نگران نباش