2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂شام میذارم ایشالا ابگوشت ابکوشتو ببریم لب ساحل بخوریم😍

بیا تو تاپیک مهسا تگ دونیمون خرابه تازه فهمیدم ک تویی😐😍

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
نوش جان کدبانو  اون فوت کوزه گری آخرش رو هم باید بگی دیگه دختر خوب😉 ...  من اینقد ...

مرسی عزیزم..منم سردی بهم نمیوفته توغذاهام همیشه دارچین زنجفیل یاسیر اویشن میزنم مخصوصن شوهرم اصلا سردی نمیخوره..کلا سردی هزارتامریضی میاره بهترنخوراصلا😘😘

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728
بیا تو تاپیک مهسا تگ دونیمون خرابه تازه فهمیدم ک تویی😐😍

بیام که باز بگی عکستو بذار 

من عکس نذارم

بعد بهم بگی وقیح

مریضم مگه

خوش بگذره بهتون

فقط یذره فکر کن من از ترس شناسایی و شات گرفتن عکس نذاشتم و نمیذارم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
بیام که باز بگی عکستو بذار  من عکس نذارم بعد بهم بگی وقیح مریضم مگه خوش بگذره بهتون فقط یذ ...

تو این همه شوخی گپ میزدی هیچکدوممون ب دل نگرفیم هممون مث خودمون باهات رفتار میکردیم خودت ک میدونی با بچها در چ حد میحرفیدیم ک بعدش همچیم شوخی ب شوخی ب هم میگفیم کسی ب دل نمیگرف بعد من بت گفم تو پسریی بت برخورد؟ ب درک ک برخورد بی ظرفیت عصاب کو ت ناز بکشم

تو این همه شوخی گپ میزدی هیچکدوممون ب دل نگرفیم هممون مث خودمون باهات رفتار میکردیم خودت ک میدونی با ...

هرجور دوس داری فکر کن مگه من برات دعوت نامه فرستادم تو تاپیکم

گیر دادی عکستو بذار گفتم هرکدومتون اگه اصرار دارین منو ببینین فقط تو تل سکرت عکسمو میدم

برای من مهمه که عکسم پخش نشه و هویتم شناسایی نشه مخصوصا که من و تو همشهری ایم

روز خوش

2738
هرجور دوس داری فکر کن مگه من برات دعوت نامه فرستادم تو تاپیکم گیر دادی عکستو بذار گفتم هرکدومتون اگ ...

من قبل اینک اسم کاربریتو ببینم اومدم تو تاپیکت یکم ک کامنتارو خوندم چشمم خورد ب پزوفایلت دیدی ک اولین کامنتم گفم عه تویی.. تعجب کردم وخوشحال شدم خواسم تو اون تاپیک تگت کنم سایت خرابه نشد اومدم اینجا بت گفم. توهی میگفی شما بذارین عکساتونو من ببینم ماهم میگفیم توام بذار ما ببینیم هی تو عکسامونو میبینی ماهم ببینیم ک نکنه پسریی مهساهم گف منم همین فکرو میکنم فلان بعد تو بت برخورد.. تو ب کینه ات ادامه بده. عاره خیلی شاخیم شناسایی میشیم هه شب خوش. 

من قبل اینک اسم کاربریتو ببینم اومدم تو تاپیکت یکم ک کامنتارو خوندم چشمم خورد ب پزوفایلت دیدی ک اولی ...

شماها همتون عکس میذاشتین منم گفتم خوشحال میشم ببینمتون

از همون روز اولم گفتم هیچوقت عکسمو نمذارم

نخیر شاخ نیستم تاپیکای خصوصی دارم دلم نمیحاد کسی منو بشناسه

😥اها باشه فقط بگو ببینم رامسر نیسی ؟ چون یه سوالی دارم 

نه عزیزم رامسر نیستم

ولی یه مدت نوشهر زندکی کردم

سوالتو بپرس شاید جوابتو بدونم 

جوجه داریم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706