2410
2553
اره همین خوبه

خوب نیس خیلی خوبه‌.من نمیدونم اگه سیب زمینی نبود چیکار میخواستم بکنم

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خوب نیس خیلی خوبه‌.من نمیدونم اگه سیب زمینی نبود چیکار میخواستم بکنم

یکی‌از بچه های سایت قبلا گفت سیب زمینی مگه غذاس

اصلا من هنک کردم

والا تو شمال همه سیب زمینی رو غذا میدونن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
وااا  اگه بچه داري به خاطر اون حداقل زودتر بيدار شو يه چيز اماده كن  ما كه پلو خورش بادم ...

بچه ندارم

شاغلم هرروز ۷ونیم بیدارم جمعه باید بخابم تا ظهر دیگه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2714

کباب تابه ای با گوجه و سیبزمینی سرخ کرده درست کن چیه همش املت میخوری ،من اگه تنها باشم املت درست میکنم برای شوهرم و پسرم درست نمیکنم برای صبحانه املت درست میکنم نه ناهار یا شام 

یکی‌از بچه های سایت قبلا گفت سیب زمینی مگه غذاس اصلا من هنک کردم والا تو شمال همه سیب زمینی رو غذا ...

چه مدلی سیب زمینی میخورید ؟ سرخش میکنید با نون یا خالی یا چی اصن 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
سیب زمینی تن

خیلی طبع سردی داره ... هر دوتاش 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706