1735
1714

سیب زمینی

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1758
1761

پیتزا پپرونی داریم   

روزی دختری به تمام خواستگارانش جواب رد داد و به قول بعضیا ترشید! تا آخر عمرش با دوستانش مسافرت کرد ، کرم های پوست خوب خرید ، مد روز را پوشید ، سرکار رفت ، پول هایش را پس انداز کرد. ماشین و آپارتمانی شیک خرید ، بدون صدای بچه و دستورات شوهر ادامه تحصیل داد و مدرک دکتری گرفت . به کسی جواب پس نداد ،  خیانت شوهر را تجربه نکرد. دروغ های مرد را نشنید، کهنه ی بچه نشست ، موهایش بوی پیاز داغ و قورمه سبزی نگرفت ، پوستش چروک نشد و جوان و خوشگل ماند و تا میتوانست از زندگی اش لذت برد . چیه فکر کردی میخوام بگم تهش پشیمون شد؟ نه بابا خیلیم بهش خوش گذشت تازه کنترل تلویزیون هم همش دست خودش بود !    همچین زندگی رویایی رو برای تمامی دخیا آرزو میکنم   
1759
اره همین خوبه

خوب نیس خیلی خوبه‌.من نمیدونم اگه سیب زمینی نبود چیکار میخواستم بکنم

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
خوب نیس خیلی خوبه‌.من نمیدونم اگه سیب زمینی نبود چیکار میخواستم بکنم

یکی‌از بچه های سایت قبلا گفت سیب زمینی مگه غذاس

اصلا من هنک کردم

والا تو شمال همه سیب زمینی رو غذا میدونن

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖
1651