2703
2553
عنوان

دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 62 پست
نرفتم...راسش من مجردم اما این دوسپسرعوضیم زیادبهم نزدیک شد..میترسم برم...فعلا هرچی قائده آور میخورم ...

اتفاقا درد زیر دل نشانه بارداریه😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدیم کسایی ک باردارن قبل موعدپریودعلائم پری رودارن نمیشه خیلی مطمئن بود...ازاسترس بدنم بی حس می ...

اره علایم دوتاشون شبیهه .. واسه همین نگرانم

پس فردا احتمالا برم بیبی چک بگیرم ....

میشه از ته ته دلت برام دعا کنی

واقعا دارم نابود میشم

2720
نرفتم...راسش من مجردم اما این دوسپسرعوضیم زیادبهم نزدیک شد..میترسم برم...فعلا هرچی قائده آور میخورم ...

بیتا

به دست پسرت دادی؟؟؟

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2714
وای دائم دردمیکنه...ینی ممکنه...خیلی نگرانم

میخوای مامان بشی😘😘😘

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
اره علایم دوتاشون شبیهه .. واسه همین نگرانم پس فردا احتمالا برم بیبی چک بگیرم .... میشه از ته ته د ...

توخوب جرئتی داری من عمرا جرئت کنم بیبی چک بگیرم...

مردرویاهام فراموش کردنت سخته....

منم ماه قبل یه هفته عقب انداختم خیلی ترسیدم. بعد زعفرون من خوردم بدتر میبنده. واسه من چیزای سرد بهتر عمل میکنه مثلا نشستم یه هندونه خوردم خونریزیم شدید شد فرداض زعفرون خوردم قطع شد

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
وای نگو توروخدا

دیوونه 

چطور دلت اومد به دوست پسرت بدی 

من به شوهرم به زور میدم🤣🤣🤣

2706