2703
2553
عنوان

دارم از استرس میمیرم

656 بازدید | 62 پست

سلام خانما خوبین .. من کاربری قبلیم‌ ترکید الان از استرس زیاد اینو ساختم سوالمو بپرسم ..

من این ماه فقط روز ۱۳ سیکل رابطه داشتم و روش جلوگیری هم طبیعی بوده .. دیروز باید پریود میشدم و نشدم .. خیلی نگرانم .. 

من هرماه یه هفته قبل پریودی سینه درد شدید دارم .. اما این ماه یکم دیرتر شروع شد و دردشو دارم ..

هرچقدر زعفرون و گل گاو زبون خوردم فایده نداشته ... 

نمیدونم چیکار کنم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فقط میتونم بگم روز ۱۴ تخمک گذاریه پس توکلت بخدا باشه :/

اره واسه همینم میترسم 😭 اصلا حواسم نبود اون موقع

دقیقا بعدشم یه استرس بدی بم وارد شد و اصلا ماه ارومی نداشتم اما میترسم خیلی

کاش خدا بم رحم کنه 

2714
فردا یا پس فردا میرم میخرم 😭😭 توروخدا برام دعا کنین

باشه

ان شالله که پری میشی

اینو هم بدون که استرس به تاخیر میندازه

ینی اگه منتظر بارداری باشی پری میشی

اگه منتظر پری باشی تاخیر میفته اه

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
رفتین دکتر چی گف؟؟ علائم هم دارین ؟؟

نرفتم...راسش من مجردم اما این دوسپسرعوضیم زیادبهم نزدیک شد..میترسم برم...فعلا هرچی قائده آور میخورم خبرایی نیس..علائمشم فقط زیردلم دردداره

مردرویاهام فراموش کردنت سخته....
باشه ان شالله که پری میشی اینو هم بدون که استرس به تاخیر میندازه ینی اگه منتظر بارداری باشی پری م ...

اره دقیقا .. این ماه خیلی ناراحتی و استرس داشتم

سینه م مثل همیشه درد میکنه اما خیلی نگرانم ... همش دارم گریه میکنم

نرفتم...راسش من مجردم اما این دوسپسرعوضیم زیادبهم نزدیک شد..میترسم برم...فعلا هرچی قائده آور میخورم ...

منم همش دارم میخورم فایده نداره

سینه هام خیلی درد میکنه

اما علائم دوتاشون یکیه

دعا میکنم اتفاقی نیوفته واسمون ...

منم همش دارم میخورم فایده نداره سینه هام خیلی درد میکنه اما علائم دوتاشون یکیه دعا میکنم اتفاقی ن ...

من شنیدیم کسایی ک باردارن قبل موعدپریودعلائم پری رودارن نمیشه خیلی مطمئن بود...ازاسترس بدنم بی حس میشه

مردرویاهام فراموش کردنت سخته....
2706