2737
2734
عنوان

سلام غربالگری اول

82 بازدید | 14 پست

دوستان من باید برم غربالگری اول تماس گرفتم ازمایشگاه پرسیدم هزینه بدون دفترچه ازاد چقدر میشه بهم گفتن 170 هزارتومن ایا درسته به نظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط خواهشا جایی خوب برو که مطمئن باشی منم پول نداشتم جایی معمولی رفتم بعدشم باز غربالگری کلی خرج دیگه چون آزمایش م مشکل دار بود همه میگن مهم غربالگری اولت بوده که باید جایه خوب میرفتی

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
2738
فقط خواهشا جایی خوب برو که مطمئن باشی منم پول نداشتم جایی معمولی رفتم بعدشم باز غربالگری کلی خرج دیگ ...

مرسی عزیزم ولی من جای خوبی میرم ... هزینش اوکی هست فقط من عادت دارم بخوام برم قبلش میپرسم هزینش چقدر میشه 🙈🙈🙈🙈🙈 ولی خب نمیدونستم که کلا ازاد هستش مرسی

مرسی عزیزم ولی من جای خوبی میرم ... هزینش اوکی هست فقط من عادت دارم بخوام برم قبلش میپرسم هزینش چقدر ...

خوب کاری میکنی من سنو 60پول دادم آزمایش م 150 اگه این غربالگری م خوب بود نیاز به دومی نداشتم برعکس دومی میگن مشکل داره قرار بود آمینو سنتز بفرستن چون وقتش گذشته بود منتظرم 18هفته م کامل بشم برو سونوگرافی انومالی اسکن دعا کن بچه م سالم باشه

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤

ببین غربالگری اول سه تا آزمایشه 

یکی سونو بارداری معمولی تقریبا ۱۰۰-۱۵۰ بستگی به مرکز داره

یکی سونو ان تی که تقریبا ۲۰۰-۳۰۰ هست بازم بستگی به مرکز داره

یکی آزمایش خون که اونم بین ۱۵۰-۲۰۰ اینطوراست 

سونو ان تی و بارداری همزمان انجام میشه اصن نمیفهمی جداست ولی یکی بررسی رحم و اطرافشه که بارداریه یکی بررسی اندازه پشت گردن جنینه که اون ان تی 

آزمایش خون هم دبل مارکره که دو تا هورمون ژنتیکی بررسی میشه

حالا بیمه تکمیلی کلا آزمایش خون و سونو بارداری حساب نمیکنه آزاده!!! سونو ان تی اگه بیمه تکمیلی داشته باشی کامل حساب میکنه! 

من خودم ۱۰۰ تومن سونو بارداری دادم هزینه سونو ان تی رو دیگه ندادم همشو بیمه تکمیلی داد و هزینه آزمایش خون هم تقریبا ۱۷۰ شد! البته آزمایش خون و سونو بارداری تو دفترچه بود یعنی یه درصدی رو بیمه عادی داده! 

ببین غربالگری اول سه تا آزمایشه  یکی سونو بارداری معمولی تقریبا ۱۰۰-۱۵۰ بستگی به مرکز داره یک ...

و خوب قیمتا هرجایی یکم بالا پایین داره هم به مرکزش ربط دا ه هم به نوع بیمه ات که چند درصد پوشش میده 

ولی شما خودتو برای رنج ۲۰۰ تا ۴۰۰ آماده کن

2706