2726
عنوان

خواستگار دارم. مشورت لازمم

1933 بازدید | 180 پست

سلام دوستان من تازه واردم.🤗

دوستم این سایت رو بهم معرفی کرد.  گفت اینجا میتونی کمک بگیری.☺

یه پسر متولد۷۳ که پرده فروشی  داره اومده خاستگاریم. خانواه ی خوبیم داره. درامشم خوبه ماشینم داره ۲۰۶.😊  به طور کلی شرایطش خوبه.

ولی مشکل اونجاس من با یه پسری تو دانشگاه دوست شدم که ترم آخر دانشجوی دندان پزشکی، خیلیم خوب و  خوش اخلاق یعنی خوشم اومده ازش😅

اونم خیلی گرم رفتار میکنه و بهم پیامم میده و ولی هنوز جدی نشدیم یعنی حرفی از ازدواج نیست.😐

اما این تخمین رو میدم که کار به جاهای باریک و عاشقی بکشه و.... .😅😅

خوب حالا نمیدوم چی کار کنم این پسرهم یه مورد خوبه. شما نظرتون چیه؟؟🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خواستگارتو بچسب به اون یکی اعتمادی نیست😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2728

اگه قصد ازدواج داری نقد رو بچسب.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

خواستگارت بهتره

میدونی برای اون رابطه چقد باید صبر کنی؟؟

بشه نشه

کی بیاد خواستگاری کنه خانوادت قبول کنن نکنن

میدونی عاشق بشین و بعد سنگ بندازن چقد سخته؟

ولی خواستگارت دیگ اوکیه این مشکلات نداری

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
تو عنوان مینوشتی عکس الان همه چیز ی جور دیگه بود😂

الان منفجر بود از اادم

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

اصلأ به یک چیز موهوم دل نبند، خواستگار که از راه صحیح وارد میشه یک آدم باشخصیت و قابل بررسی هست ولی آدمی که بی تعهد باهات ارتباط گرم برقرار می‌کنه اصلا قابل اعتماد وحتی بررسی هم نیست

ببین خواستگارت نقده 

اون پسره چکه 

😐 حالا ببین کدوم بهتره 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

به اقا پسری که دندون میخونه بگید که خواستگار دارید اگه قصدش جدی باشه و شما رو فقط برای دوستی نخواد میاد جلو با خانواده و اگه بهونه اورد به نظرم خواستگار خوبتون رو از دست ندید

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
ببین خواستگارت نقده  اون پسره چکه  😐 حالا ببین کدوم بهتره

😂😂😂عالی بود

2706