2410
2553
عنوان

امتحان کلاس اولیها

1560 بازدید | 11 پست

مجازه؟دخترم مریضه معلمش میخواد امتحان بگیره تهدید کرده هرکی نیاد نمره نداره.داداشم میگه پیامشو ببر اداره نشون بده تا حالشو بگیرن چون اصلن حق نداره امتحان بگیره اونم از پایه اول

خیر مجازنیست ببرید اداره برخورد میکنن

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچه های ما که امتحان نگرفتن،ولی از دختر داداشم اینا امتحان گرفتن،نمیدونم واقعا چه مسخره بازیه

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2720

سلام عزیزم 

بخشنامه وزارتی هستش 

و با مدیر صحبت کن 

که یک روز دیگه آزمون بگیر 

خوانداری 

نوشتاری 

ریاضی 

علوم 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2714

🛑تاکید بر ارزیابی حضوری دانش آموزان اول ابتداییمعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: امتحانات دوره ابتدایی حضوری نیست و تأکید ما این است برای کلاس اول با حضور دو یا سه نفر با حفظ پروتکل بهداشتی، به صورت حضوری برگزار شود اما اگر با روش دیگری به اطمینان برسند دانش‌آموز از جهت نوشتاری و خواندنی مهارت لازم را کسب کرده است نیازی به ارزیابی حضوری نیست.https://t.me/joinchat/AAAAAE9Tfl_7nGw_NJ-9_g

♦️دو شرط برای برگزاری امتحانات دبستانی‌ها🔹حکیم‌زاده :  معلم بر اساس ارزیابی از یادگیری دانش آموزان، گزارشی به مدیر مدرسه ارائه می‌دهد و شورای مدرسه درباره زمان امتحانات تصمیم‌گیری می‌کند آنچه برای ما مهم است این است که دانش‌آموزان همه محتوا را دریافت کنند و مطالب درسی را آموخته باشند🔹وی با اشاره به اینکه درباره کلاس اولی‌ها حساسیت بیشتری داریم، متذکر شد: در دستورالعمل یک بند خاص  برای آنها در نظر گرفتیم تا علاوه بر ارزیابی که معلم انجام می‌دهد و این ارزیابی باید به صورت کتبی باشد تا دانش‌آموز بتواند حروف را بنویسد و بشناسند، مدیر مدرسه هم باید آن را تایید کند🔹معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: امتحانات دوره ابتدایی حضوری نیست و تأکید ما این است برای کلاس اول با حضور دو یا سه نفر با حفظ پروتکل بهداشتی، به صورت حضوری برگزار شود اما اگر با روش دیگری به اطمینان برسند دانش‌آموز از جهت نوشتاری و خواندنی مهارت لازم را کسب کرده است نیازی به ارزیابی حضوری نیست.کانال رسمی فرهنگیان@h_farh

یعنی واجبه حتی اگه مریض باشه کوتاه نمیان

عزیزم من خودم معلم هستم 

هر یک ساعت ۵ دانش اموز دارم .

روزی ۱۵ تا دانش اموز