2737
2734
عنوان

کیا کیسه صفرا عمل کردن؟؟

241 بازدید | 17 پست

علائم تون چی بوده؟ 

من سر معده ام میگیره میزنه به کمرم و فکم و کتفم و خلاصه بالاتنه بعد دو سه ساعت خوب میشه به نظرتون میشه علائم کیسه صفرا باشه خیلی هم دردش زیاده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائمت چی بود عزیزم؟ 

بعضی وقتآ معده درد شدید دآرم ..

فقطی همین ،دکتر هم گف تآ علامتی ندآری خوبع امآ تونستی برو لآپآرآسکوپی امآ نرفدم خعلی میترسم ..

گف خودش درد بگیره بری عمل سخت ترع ..

توروخدا برام دعآ کنین خیلی زندگیم ریخته بهم ...
2731

رفدم دکتر گف درد ندآری گفدم نع بعد گفدم فقطی معدم درد میکنع گف پ چرآ میگی درد ندآری:/

امآ دکتر خودم گف چیزآی روغنی میخوری ببین دردآت بیشتر نمیشن مخصوصا نیمرو..

بعد من جدیدا حآلت تهوع هم دآرم:/

تو اقدآمم وآسع بآردآری میترسم حآملع شم یهو درد بگیرم...

توروخدا برام دعآ کنین خیلی زندگیم ریخته بهم ...
2738
رفدم دکتر گف درد ندآری گفدم نع بعد گفدم فقطی معدم درد میکنع گف پ چرآ میگی درد ندآری:/ امآ دکتر خودم ...

نه اول مشکل و حل کن بعد باردار بشو چون من الان زایمان کردم بدتر شدم

نمیدونم دکتر نرفتم ولی از شواهد مشخصه منم سنگ دارم بعد گاهی درد میگیره نه همیشه مال شما هم همینه؟&nb ...

منم دقیقا یکماهه پهلوم تیر میشه و کتف بالاتر. نمیدونم چمه

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

من عمل کردم بعد زایمان اولم سنگ صفرا گرفتم دکتر گفت بخاطر این بوده که تو دوران حاملگی وزن زیاد کم‌کردی دیگه نمیدونم دلیل اصلیش چی بود ولی بخدا درد سنگهای کیسه صفرام از زایمان سختتر بود . من معده درد شدید میگرفتم و کتفم به شدت درد میکرد. چند بار بعد زایمان کارم به سرم کشید فکر میکردند معده مه و با سرم آرومم میکردند تا اینکه سونو دادم سنگهای ریز زیادی تو صفرام بود دیگه مجبور شدم عمل کنم . ولی من وحشتناک درد داشتم دو روز یه بار کارم به بیمارستان میکشید و سرم میزدم برای تسکین درد

2706