2737
2739

خب الان به کمکتون احتیاج دارم چی میشه بگین؟؟

ببینین یکی میگه من ۴ بار سهام ریختن ت الان شده همش ۵۰۰ هزار تومن بخام بفروشم ۳۰ درصدشو چند میشه لطفا بگین چی میشه 😕😕😔😢

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

خو بلد نیستم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🔴آغاز آزادسازی سهام عدالت در بورس از فردا

🔹سهام دارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌ اند از فردا می‌توانند ۳۰ درصد از سهام خود را از طریق بورس بفروشند، ۳۰ درصد سهام برای سهامدارانی که برگه‌ های یک میلیون تومانی دارند معادل چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

🔹کسانی که تا به حال نسبت به انتخاب روش آزادسازی اقدام نکرده‌اند نیز تا روز ۱۵ خرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه سهام عدالت این کار را انجام دهند.

@IranNews

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2728
2738
🔴آغاز آزادسازی سهام عدالت در بورس از فردا 🔹سهام دارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌ اند از فر ...

عزیزم یه  برگه یه میلیون میشه ۴ میلیونو هشصد خب نصفش میشه پومصد که دومیلیونو چهارصد 

چرا بقیه گفتن ۱۵۰ هزار تومن؟؟

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
عزیزم یه  برگه یه میلیون میشه ۴ میلیونو هشصد خب نصفش میشه پومصد که دومیلیونو چهارصد  چرا ...

این رو نمیدونم.

یکی تو همین سایت گفت رفته بانک فرم پر کرده  برا فروش. گفتن سی درصد میشه چهار میلیون و هشتصد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲