2726
عنوان

مادرشوهرم جلوجمع بهم تیکه انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 47 پست
جالب اینجاس ب شوهرم میگم طرف اونو میگیره.حرصم فقط ازینه

شاید درست به شوهرت منتقلش نمیکنی 

خودتو ناراحت نشون بده بگو زشته تو جمع اونطوری رفتار میکنه من خیلی خجالت کشیدم اصلا این مسئله یه چیز شخصیه

😂🤣😈?!?!Why so serious

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منکه میزنم به حساب بی سوادی و قدیمی بودنش 

اره خوب موقع اونا فوری بچه میاوردن الان فرق کرده اوضاع

والا از نظر مالی هم عروس دامادا تحت فشارن حالا تا بقیش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

خواهرشوهر من هنوز یکسال نیست ازدواج کرده دیروز زنگ زده گریه رو گریه میگه فامیلای شوهرم بهم گفتن شنیدیم نازای مشکل داری از وقتی دختربودی چون حامله نشدی 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اره خوب موقع اونا فوری بچه میاوردن الان فرق کرده اوضاع والا از نظر مالی هم عروس دامادا تحت فشارن حا ...

سراین چیزا ادم حرص بخوره پیر میشه 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

میدونم که به کسی ربطی نداره وزندگیه خودته.ولی به عنوان یه دوست فقط پیشنهاد میکنم میتونی قبول نکنی زندگی خودته.خودتو بزار جای مادر شوهرت .پسریا دخترت ازدواج کرده وتو منتظر نوه ای.هیچی هم نمیتونی بگی ولی داعم نگرانی نکنه پسرم بچه دار نشه .نکنه دخترم بخاطر بچه زندگیش خراب بشه

2706