1735
1768
عنوان

مادرشوهرم جلوجمع بهم تیکه انداخت

783 بازدید | 47 پست

ماتازه۷ماهه ازدواج کردیم دوست شوهرمم همینطور.زن اون الان حامله س دیشب مادرشوهرم جلوجمع گفت واسه مامیره هزارجورقرص واینامیخوره خودشو ب مریضی میندازه.چکارکنم خوو الان بچه نمیخوام.منم همونطور خندیدم ب دختراش گفتم اصلاتابلو نیستا داره بمن تیکه میندازه دیگه لال شد

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718

مادرشوهره عزیزم مادرشوهررررررر

این حرف هارو نزنه ک روزش شب نمیشه

برامنم مثل مال توعه

همینقدر..........

یه سوالی ذهنمو مشغول کرده،بچه هایی که از سال 1400 تا 1409 به دنیا میان، دهه چندی حساب می شن؟باید چطوری خطابشون کرد؟دهه صفری؟ دهه جدید؟ شروعی دوباره؟ دهه ناشناخته؟ تغییر را احساس کنید؟  منم به زودی قراره مامان بشم  
1760

من بودم بهش میگفتم یه قلپ شربت بخور گلوت خشک شد از بس بدمو گفتی بعد میخندیدم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بی خیال حالا اگرم یکی بیاری بهت تیکه میندازن که چرا بعدی رو نمیاری

دختر بیاری میگن چرا پسر نمیاری

پسر بیاری میگن یه دخترم بیار

بخدا دهن مردم که بسته نمی مونه

در من انگار کسی در پی انکار من است...
1665
جالب اینجاس ب شوهرم میگم طرف اونو میگیره.حرصم فقط ازینه

شاید درست به شوهرت منتقلش نمیکنی 

خودتو ناراحت نشون بده بگو زشته تو جمع اونطوری رفتار میکنه من خیلی خجالت کشیدم اصلا این مسئله یه چیز شخصیه

😂🤣😈?!?!Why so serious
1651