2410
2553
عنوان

قرص فلوکستین

170 بازدید | 11 پست

تو مجردی بخورم مشکلی پیش نمیاد؟من دکتر رفتم ماپروتیلین داده ولی خوردنش فایذه ای نداره برام میخوام فلوکستین بخورم مشکلی پیش نمیاره تو مجردی؟منظورم نازایی ایناس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منم مجردیم چندباری خوردم مشکلی نبود ولی زیاد خودتو به این آرامبخشا عادت نده

ترکش خیلی راحته چون وابستگی نمیاره اصلا

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
ترکش خیلی راحته چون وابستگی نمیاره اصلا

اره،ولی کلا قرصای اعصاب خوب نیستن آرامبخشای طبیعی بهترن مثل گل گاوزبان

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2714
اره،ولی کلا قرصای اعصاب خوب نیستن آرامبخشای طبیعی بهترن مثل گل گاوزبان

من ی مدت برا وسواسم خوردم کاملا خوب شدم وسواس تمیزی و پاکی شدیدی داشتم ک فقط این قرص نجاتم داد

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
نه ربطی به مجردی نداره  ولی سر خود نخور . به دکترت بگو میخوام فلوکستین بخورم.  من یه مدت ...

واقعا؟؟من دوماه استفاده کردم پنج کیلو کم کردم ولی انصافا قرص خیلی خوبیه برا من خیلی نتیجه بخش بود

واقعا؟؟من دوماه استفاده کردم پنج کیلو کم کردم ولی انصافا قرص خیلی خوبیه برا من خیلی نتیجه بخش بود

برای منم اثر خوبی داشت ولی چاق شدم. ۶ ماه خوردم ۷ کیلو زیاد شدم. دکترمم گفته بود ممکنه چاق بشی ولی می ارزید چون حالم خوب شد