2726

http://gahvare.info/i/5dc7790f7a4bf

این برنامه خیلی جالبه به نظرم هرکسی باید داشته باشه 😗😗...کلی چیزای قشنگ داره کلی مامان عضون اونجامیتونید سوال بپرسید....برای باردارا برای نی نی دارها کلی سوپرایز داره😋😋😋😋...مثل انواع غذا کمکی ..انواع لالایی انواع بازی...متناسب سن نی نی..😙😙😙

اونایی که نی نی ندارین زود نصبدکنید ایشالا این ماه تیکر میزنید😙😙😙

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
نی نی م تو دلمه

پس زود نصب کن خیلی به دردت میخوره اگر دوست داشتی دعام کن عزیزم

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ارزومه مادر بشم 

من خودم اول نصب کردم بعدش ماه بعدش باردار بودم شماهم برو نصب کن به امید خدا😙😙

منم نی نی تو دلمه ولی دعا کنید برام بمونه آزمایش هام مشکل داره 

ایشالا هیچی نمیشه اگر میخای نصب کن بعد اونجام کلی باردارن ازشون بپرس درمورد ازمایشات

بچه مشکل داره منتظرم سنو انومالی بدم 

عزیزم نگران نباش من تاپیکاتو دنبال کردم بخدا هیچی نیس شما برو اون برنامه کلی ام امیدت به خدا باشه خدا میتوته معحزه کنه برات ...

عزیزم نگران نباش من تاپیکاتو دنبال کردم بخدا هیچی نیس شما برو اون برنامه کلی ام امیدت به خدا باشه خد ...

نصب کردم برام دعا کن 17وقت سنو انومالی اسکن دارم برام ببینم بگه سالمه واقعا شرایط زندگی م خرابه دلخوشی م بچه مه

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤