2733
2734
عنوان

بیاین درد و دل.

112 بازدید | 11 پست

سلام خیلی دلم گرفته از دست کارای خانوادم.خیلی بدن و بی احساس.اصلا همیشه حق به جانبن احساس میکنن ی کار خوب واسشون می‌کنی وظیفته.هرکاری شوهرم بخاطر من واسشون انجام میده ی بار نمیگن مرسی .ی نمونه کوچیکش که در برابر بقیه کاراشون هیچه همین دوشب پیش بود شوهرم بیچاره ی جعبه بزرگ باقلوا ترکی گرفته بود بردیم اونجا خوردن و حتی ی بارم تشکر نکردن..البته بزرگشم بگم همین چند وقت پیش بخاطر اونا تصادف کردیم شش میلیون ضرر دیدیم شوهرم چقدر بخاطر برادرم بیکار شد و بخدا ی بار ازش تشکر نکردن که هیچ ازشم متنغرن.جرأتمون نیست پنج دقیقه بریم اونجا مامانم کم کم پنج تا تیکه یه شوهرم میندازه.دیگه تصمیم گرفتم نرم خونشون.ما هررر جا بریم باید به اونا بگیم ولی اونا خودشون تنها میرن تفریح .نمی‌دونم چرا اینقدز مادرم از ما بدش میاد.بخدا ی ماهم من بهشون زنگ نزنم اونا زنگ نمیزنن. اینا که گفتم فقط یک درصد کاراشونه

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

برادرم این همه شوهرم در حقش خوبه چند وقت پیش فهمید ما بینمون بحثه می‌گفت برم ادبش کنم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازقدیم گفتن.   دوری. و دوستی😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
عزیزم دورباش عزیز باش  تجربه بهم ثابت کرده هر چی بیشتر در دسترس باشی و برا دیگران خوبی کنی بیش ...

بخدا یک سالم دور باشم عزیز نمیشم.

2738
عزیزم بعضی از خانواده ها فکر میکنن که داماد وظیفشونه.  برای منم یه کم مثل تو ولی خب درصدشون پای ...

نه اینا اصلاااا انگار بلد نیستن تشکر منم همش پیش شوهرم خجالت میکشم.مثلا واسه مادر شوهرم ی بسته سبزی ببرم ی عالمه تشکر می‌کنه ولی اینا دنیا هم براشون ببری خودشونو میزنن کوچه علی چپ.نه اینکه عقده تشکر داشته باشیم ولی واقعا به نظرم اینطور رفتاری خیلی بیشعوری

بخدا یک سالم دور باشم عزیز نمیشم.

یه چیزایی واقعیته و واقعیتم تلخه 

نمیتونی عوض کنی چیزی رو 

رابطتو کم کن 

میری اونجا مثل مهمون برو وبیا .دست به سیاه و سفیدم نزن که فکر کنن وظیفته 

هیچی از زندگیت رو دیگه نگو .کاراتونو جاهایی که میخاین برینو 

سعی کن دور از چشمشون زندگیتو بسازی وموفق بشی

....
نه اینا اصلاااا انگار بلد نیستن تشکر منم همش پیش شوهرم خجالت میکشم.مثلا واسه مادر شوهرم ی بسته سبزی ...

خب نبر 

مگه مجبوری 

شما دیگه خودت خونواده تشکیل دادی بچه دار میشی 

به خونواده کوچیک خودت برس بیخیال اونا

....