2726

این ماه بعد از ۴ سال جلوگیری اقدام کردم ۱۴ امین روز سیکل اقدام کردم ک احتمال تخمک گذاریم بیشتر یاشه یه بسته هم لتروزول خوردم . حالا امروز موعد پریمه این مدت همش درد سینه داشتم و زیر دلم خفیف درد میگرفت و پهلوی چپم تیر میکشید ....حالت تهوع و اینا ندارم اصلا ولی هوس یه خوراکیایی میکنم .

اما چیزی ک بیشتر توجهم رو جلب کرده اینه ک من سینه هام اصلا اصلا نوک نداشتن صاف صاف بودن ....طوری ک همیشه میگفتم من چجوری بچه دار ک شدم بش شیر بدم الان سینه هام داره نوک درمیاره و واقعا قابل مشاهده است اما بیبی چک هام منفیه ...چیکار کنم برم آز.یکم زود نیس؟ب نظر شما باردارم یا ن ؟؟

اصلانوک دراوردن ربطی به بارداری نداره عزیزم

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی؟مرسی

بله عزیزم

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

امکان داره هورمونات بهم ریخته باشه عزیزم منم ماه اول اقدام خیلی علایم داشتم ولی ماه بعدش باردار شدم صبر کن ۲-۳روز از موعذت بگذره بی بی چک بزن 😍

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

منم یه ماه اولی ک داشتم اقدام میکردم همش علاعم بارداری داشتم ولی نشد از اون ب بعدم همیشه سینم سفت میشه ودرد می‌کنه هرماهم پریود میشم الآنم سینم درد می‌کنه و درد پریودی دارم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
جدی؟ایشالله زودی مامان بشی

بخدا.فداتشم.من سه ماه اول عین بارداری بودم حالت تهوع تیرکشیدن زیر شکم سفت شدن سینه ولی هیچوقت باردار نبودم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
بخدا.فداتشم.من سه ماه اول عین بارداری بودم حالت تهوع تیرکشیدن زیر شکم سفت شدن سینه ولی هیچوقت باردار ...

اره دیگه علامت کاذبن منم همین طورم فکر کنم چون بیبی چک هام هم منفیه

2706