2737
2734
عنوان

خیلی خستم

185 بازدید | 16 پست

ازچاقی متنفرم هرکس میبینه میگه خوبی ولی خودم میگم چاقم از اخرفروردین رفتم دکترتغذیه دوکیلوکم کردم دوروزخورم دوباره وزن برگشت ازرژیم گرفتن خسته شدم همش بایدورزش کنم چکارکنم ک پایندباشم

قدووزنت چنده؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پک لاغری ۹ روزه

طی ۹روز لاغر میشی دائمی 

بدون هیچ ضرری

پاکسازی بدن هم انجام میشه

👑هرمشکل پوستی و چاقی ولاغری و... دارید به من درخاست بدید کمکتون میکنم 👑بدون واسطه خرید کنید💞محصولات صد در صد اصل و گیاهی 💞نمایندگی فروش در 170کشور جهاان
2731
ن من فقط بانخوردن لاغرمیشم

این پک ی رژیم خاص هم همراهش داره...سه روز اول رو باید فقط ازاین پک استفاده کنید بدون اب و غذا

ولی حس سیری میکنید

تشتهاتون خم کم میشه 

👑هرمشکل پوستی و چاقی ولاغری و... دارید به من درخاست بدید کمکتون میکنم 👑بدون واسطه خرید کنید💞محصولات صد در صد اصل و گیاهی 💞نمایندگی فروش در 170کشور جهاان
2738
166وزنم8۰

دقیقا هموزن وهمقدمنی ولی من اسکلتم درشته

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
166وزنم8۰

اره وزنت یکم بالاس.منم احساس میکنم چاقم.قدم۱۶۰.وزنم۶۹

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2706