2733
2734
عنوان

باردارا لطفا یه لحظه بیاید

75 بازدید | 7 پست

وضعیت ترشحاتدون قبل این ک بفهمین باردارین چطوری بود؟؟

زیاد؟کم؟

چ شکلی؟

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زیاد بود زیادتر شد

اونوقت زمانی ک ب پریودتون نزدیک بود چطوربود؟؟میگن اگ خشک باشیم یهو پریود میشیم ولی اگه ترشحات زیاد باشن نشونه ی بارداریه درسته؟

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

ترشح نداشتم زیاد تاهمین هفته پیش که ترشحاتم مثل زمان تخمک گذاری شده

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
اونوقت زمانی ک ب پریودتون نزدیک بود چطوربود؟؟میگن اگ خشک باشیم یهو پریود میشیم ولی اگه ترشحات زیاد ب ...

نمیشه گفت دقیقا نشونه بارداریه گاهی دلایل دیگه ای هم داره اما تو بارداری ترشح بیشتر میشه 

یادم ن

خدایا شکرت 
2738