2737
2734
عنوان

دکور کدوم اتاق؟+عکس

609 بازدید | 63 پست

بچه اتاق صورتی سفید قشنگ میشه؟با سلیقه ها بگید کدوم دکوراسین قشنگ تره؟خونم کم کم داره اماده میشه دارم جهاز میخرم😻

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

تو رو خدا صورتی نه. من خودم عاشق صورتی‌ام ولی ساییدن ما رو با این رنگ. همه چیز شده صورتی و تیفانی و گل‌گلی. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دکور اتاق منم سفید صورتیه

همچی شده صورتی دیگه دارم متنفرمیشم از بس همه وسیله هامو صورتی گرفتم

الان  فقط از رنگای ارامش بخش مثل ابی خوشم میاد

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

بنظرم صورتی نه

لیمویی،آبی اسمونی اینا قشنگه

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

من خودم خیلی صورتی و طوسی دوست داشتم. ولی آقای همسر خوشش نیومد. دیگه با همدیگه سر این رو تختی به تفاهم رسیدیم. میحوام بقیه اتاقمو هم با همین ست کنم

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
تو رو خدا صورتی نه. من خودم عاشق صورتی‌ام ولی ساییدن ما رو با این رنگ. همه چیز شده صورتی و تیفانی و ...

یعنی رنگ اتاقمو عوض کنم؟

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...
2706