2737
2734

سلام.باید 72باشه طبیهی هستش

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فشار نرمال یه ادم ۱۲ به روی ۸ هست معمولا ولی فرد به فرد فرق داره فشار نرمال بدنت را وقتی بگیر که حال ...

منم همیشه۱۲ هستم....طبیعیم همینه

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2738
من به دستگاهها زياد اعتمادي ندارم همين الان فشارم رو گرفتم ١٣.٥ بود با اون يكي دستم گرفتم ١٢ بود

منم با دستگاه خونگی رو هردو دست میگیرم.یکی بیشتره یکی کمتر.همیشه کمتر رو ملاک بده

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
منم با دستگاه خونگی رو هردو دست میگیرم.یکی بیشتره یکی کمتر.همیشه کمتر رو ملاک بده

اتفاقا برا روحيه ام كمتره رو ملاك قرار ميدم آخه باردارم و دكترم گفته نبايد بالاتر از ١٤ باشه

خدايا شكرت🙏🏻