2737
2734
عنوان

بچه ها کدوماتون صب زود بیدار میشین؟؟😐😐😐😥😥😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 76 پست
پامیشی چیکار میکنی؟دیگه نمیخوابی ینی؟اخه من کاری ندترم ک زود پاشم.

من درس میخونم .ولی وقتی درسم نداشته باشم پا میشم یه کاری انجام میدم .باور کنین اولش سخته ولی اینقدرر حس خوب و شادابی داره که نگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان برای خواب مناسب حتما باید استرس نداشته باشی از امضاتو فهمیدم استرسی داری واسه همونه خوب نمخوابی

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
دقیقا. تازه اطرافیانم همه میگن این همش تو خونس بیکاره همیشه خوابه چون زنگ میزنن صدام در نمیاد همه فک ...

عزیزم باور هیچ چیز توی دنیا با ناراحتی ما نه عوص میشه نه دیگران عوض میشن نه چیزی پس توروخدا به خودت فشار نیار باور کن این توییی که پیری زود رس میگیری،هیچی نمیشه،من خودمم وسواس فکری دارم کمی،اما باید روی خودمون کار کنیم ،همین چنروز پیش بخاطر اعتراض به ینفر توی خونه،غذا نخوردم،چیزی عوض نشد واقعا،فقط به بدن خودمون اسیب میزنیم

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2728
من ۱۱ بیدارمیشم وتا یک ساعت بعدش گوشی😁😂😂😂

چون کاری نداری که مجبورت کنه بلند شی اگه مجبور باشی پا میشی مثلا برنامه بزار ۷صبح بیدار شو صبحانه بخور برو ورزش بعدشم بیا به بقیه کارهات برس بعد از ظهر یه چرت ۱ ساعته بزن و باز تا شب فعالیتهای دیگه شبم ساعت ۱۱.۱۲ خوابت میبره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خوش به حال شما واقعا  من همیشه از خواب زیادمم ضرر دیدم ولی بازم مثل خرس میخوابم

همونقدر که بی خوابی ضرر داره زیاد خوابیدن هم ضرر داره. یه انگیزه برا خودت ایجاد کن که به خاطر اون بیدار بشی. بعداز ظهر هم یه ساعت بخواب که واسه عصر هم کسل نباشی

من درس میخونم .ولی وقتی درسم نداشته باشم پا میشم یه کاری انجام میدم .باور کنین اولش سخته ولی اینقدرر ...

میدونم ک حس خوبیه و ادم شاداب میشه.من ساعت 11 بیدار میشم اکثر روزا.ولی همیشه کسلم.روزایی ک بخوام برم جایی و زود پاشم انقد حالم خوبه.ولی باز فرداش یادم میره و تا لنگ ظهر خوابم😒😒😒

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
استارتر جان برای خواب مناسب حتما باید استرس نداشته باشی از امضاتو فهمیدم استرسی داری واسه همونه خوب ...

اره من همیشه استرسو وسواس فکری کمی دارم ،ولی باید نخوابم ،من میخابم😂

1میخابم صب 7بیدارمیشم صبحونه شوهرمومیدم.وبعدساعت 9میخابم تا11وبعدپامیشم ناهاردرست میکنم.باید8ساعت خوابوداشته باشم درطول شبانه روزوگرن کسل وبی حوصله میشم وهمش چرت میزنم.

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
اره من همیشه استرسو وسواس فکری کمی دارم ،ولی باید نخوابم ،من میخابم😂

😄😄😄پس رو شما برعکس جواب داده

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
چون کاری نداری که مجبورت کنه بلند شی اگه مجبور باشی پا میشی مثلا برنامه بزار ۷صبح بیدار شو صبحانه بخ ...

عزیزم من کار ندارم؟؟😂میگم باید پاشم صبا درس بخونم کلی مجازی ریخته سرمون 😂

2706