2737
2734
عنوان

بچه ها کدوماتون صب زود بیدار میشین؟؟😐😐😐😥😥😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 76 پست
من قبل بارداریم یعنی تا یه ماه پیش که نمیدونستم صبح هشت بیدار میشدم کتاب میخوندم گیتار تمرین میکردم ...

اره بارداری ادمو عوض میکنه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
منم ۱۱ بیدار میشم نمیخام😐😐😐ناراحتم..چون من صبا میتونم درس بخونم وبعدش دیگه حس ندارم😐

یه مشاوری میگفت واسه سحرخیز شدن یه دوسه روز خودتو مجبور کن که صبحا سر یه ساعت خاص بیدار شی مثلا اگه هدفت هفت صبه حتمن زنگ ساعتو یه چیز خز مثه بندری بذار ک هفتو بیدار شی 😂 بعد ولی مثلا شبش مهم نیس چه ساعتی بخوابی حتی اگه چهار صب خوابت برد ساعت هفت بیدار شو و دیگه نخواب 

بعد از سه چهار روز بدن عادت میکنه ب این ساعت فقط این سه چهار روز خیلی سخته تا بدنت برنامه ریزی شه ولی اگه بتونی دووم بیاری خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم 4 صبح هم بخوابه باز 5 بیدار میشه من ی خرسیم واسه خودم اگه ی روز ساعت خوابم ی ربع کمتر شه 6 ر ...

وای منم اینجوریم.حتی اگه بدجور بیدار بشم تا شب اخلاقم بدع.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731

بيشتر اوقات٤ميخوابيم٨بيدارميشيم

بستگي ب شيفت همسرم داره

اين چن روز ك همش٦خوابيديم٨بيداررشديم

ولي ديشب زودخوابيدم

١٢خوابيدم٨بيدارشدم

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
من زووود بیدار میشم ساعت ۸ و ۹  ولی تا دو سه ساعت بعدش تو گوشبم 😔😔😔کسی هست مثل من باشه

من ۱۱ بیدارمیشم وتا یک ساعت بعدش گوشی😁😂😂😂

خب چیکار میکنی میتونی عریزم؟

به یه مدت تکرار نیاز داره .من از زمستون شروع کردم و هر روز بدون استثنا ساعت 6 با ساعت بیدار شدم.الان دیگه ساعت خود بدنم فعال شده و دقیق ساعت 6 بیدارم میکنه

وای منم اینجوریم.حتی اگه بدجور بیدار بشم تا شب اخلاقم بدع.

ی بار دلم خواست خوابم کم باشه

همیشه هم از همین خواب زیادم ضرر کردم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2738
بيشتر اوقات٤ميخوابيم٨بيدارميشيم بستگي ب شيفت همسرم داره اين چن روز ك همش٦خوابيديم٨بيداررشديم ولي ...

چه کم افرین،من سردرد وحشتناک میگیرم...موقع دانشگاه بود که مثلا ۲ میخوابیدم قبل ۶ باید پا میشدم

من از بچگی عادت دارم هروز ۵ بیدارم 

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
به یه مدت تکرار نیاز داره .من از زمستون شروع کردم و هر روز بدون استثنا ساعت 6 با ساعت بیدار شدم.الان ...

خوش به حال شما واقعا 

من همیشه از خواب زیادمم ضرر دیدم ولی بازم مثل خرس میخوابم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
چه کم افرین،من سردرد وحشتناک میگیرم...موقع دانشگاه بود که مثلا ۲ میخوابیدم قبل ۶ باید پا میشدم

اصلن خوب ني واقعا ادم بايد روزي٨ساعت بخوابه ما اشتبا ميكنيم😢

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
چطوری؟

بیشتر بخاطر طبعمه ک گرمه کم خوابم پرانرژی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706