2726
عنوان

بچه ها کدوماتون صب زود بیدار میشین؟؟😐😐😐😥😥😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت دو سه بیدار میشدم چن روز پیش الان اراده کردم یازده بیدار میشم عاماشالا چش نخورم :/

منم ۱۱ بیدار میشم نمیخام😐😐😐ناراحتم..چون من صبا میتونم درس بخونم وبعدش دیگه حس ندارم😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2728

مامانم 4 صبح هم بخوابه باز 5 بیدار میشه

من ی خرسیم واسه خودم اگه ی روز ساعت خوابم ی ربع کمتر شه 6 روز بعدی هفته کلا خوابم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
دو سه نصفه شب میخوابم پنج و نیم شیش بیدار میشم. دلم آروم نیست استرس دارم خواب خوبی ندارم

اهان عزیزم،شما فک کنم مثل امضای منی....خیلی کم میخوابی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
من چه کاری داشته باشم چه نداشته باشم راس ساعت 6 بیدارم.چه ساعت بزارم چه نزارم

پامیشی چیکار میکنی؟دیگه نمیخوابی ینی؟اخه من کاری ندترم ک زود پاشم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

شب هر ساعتی بخوابم مجبورم ۸ صبح بیدار شم چون سرکار میرم چند روز کم خوابی میکشی ولی زود عادت میکنی بدنت خسته میشه و شبا دیگه  نهایتا تا ۱ خوابت میگیره اینجوری تایم خوابت درست میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
اهان عزیزم،شما فک کنم مثل امضای منی....خیلی کم میخوابی

دقیقا. تازه اطرافیانم همه میگن این همش تو خونس بیکاره همیشه خوابه چون زنگ میزنن صدام در نمیاد همه فکرمیکنن خوابم کسی نمیدونه تو تنهایی داغونم دارم دغ میکنم همه میگن خوابه همه

2706