2733
2734
عنوان

جدایی بینمون انداختن

366 بازدید | 23 پست

من با پسری ۴ سال حرف زدم و واقعا عاشق هم بودیم ازمم خاستگاری کرده بود اما چون من یه سری مشکلات داشتم فعلا نمیتونستم ازدواج کنم همه چی خوب بود تا اینکه یه دختری بین ما جدایی زد و برای عشقم طلسم و جادو کرد و اونو سمت خودش کشوند و الان نامزدن واقعا دارم دیوونه میشم چون ما عاشق هم بودیم اونم منو خیلی دوست شد ولی یه دفعه با دعاهای اون دختره کلا تغییر کرد دختره کلا اونو بسته من هرجا هم سرکتاب باز کردم گفتن دختره طلسم خیلی سنگینی بسته که هرکسی نمیتونه بازش کنه واقعا دارم دیوونه میشم لطفا بگین چیکار کنم روز و شب تو فکرشم از غصه دارم دق میکنم اونایی که عاشق شدن حالمو درک میکنن اینم بگم که اون دختره خیلی زشته نمیدونم چجوری مجذوبش شد انقد حالم بده که حتی نمیتونم غذا بخورم😔 من یه بار مادرمو ازدست دادم دگ تحمل اینکه عشقمم ازدست بدم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

لطفا دزخواست دوستیمو قبول کن کارت دارم واجبه هااا

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
تو همونی نیستی که تاپیک زدی جادوگر میخوام تعطیل شد؟

نه من جادوگر نمیخام من میخام دوستان از تجربیاتشون بگن چیکار کنم یا فراموش کنم  اون دخترخالم بود تاپیک زده بود تعطیل شد 

دخترخالم با گوشی من اون یکی تاپیکو نوشت چون اون با تبلتش میاد ارور میده 

نه عزیزم راحت باش

ما اینجاییم که بهم کمک کنیم نیومدیم همدیگرو ناراحت کنیم که  

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

عزیزم جای من بودی خدایی نکرده بعد یازده سال زندگی میفهمیدی خیانت میکنه و میخوای جداشی چی؟؟خدادسر دشمنامم نیاره..پس خداروشکر کن همون اول رفته .انشالا یکی بهترازاون میاد برات گلم .

2706