2726

خودم😐

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

ازدواجای اینروزا بلااستثنا همشون عجیبن وسط این کرونا بازار😁😁

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرعمم متولد 67 بود مهندس برق بود رئیس هیئت کوهنوردی استانمون هم بود چون حتی خارج ازکشور هم سخت ترین قله هارو فتح کرده بود. توی گروه باکسی آشنا میشه که متولد 58 بود یک بار ازدواج کرده بود و.جدا شده بود اما استاد دانشگاه بود و پولدار. باهم ازدواج کردن الان هم دوتا بچه دارن

دختر یکی از فامیلامون قیافه اش بشدت زشت جالب اینجاس با خیلی از پسرای فامیل و غریب س ک س داشته یعنی همه میدونستن اینو ی بار هم از خونه فرار کرده بود 

تو سن سی و دو سالگی یکی اومد خواستگاریش فوقالعاده خوشگل و خوشتیپ و پولدار یعنی ی عروسی واسش گرفت دهن همه باز مونده بود 

خوشبخت بشن 

ولی خیلی جای تعجب داشت خیلی 

2706