2726
عنوان

😊بیاین همه کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 55 پست
هیچ انسانی توی دنیا افکار و علاقش مثل هم نیست برای همین معلوم نیست هرکسی معیار خودشو داره...اینکه کن ...

ممنونم 

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
عیب نداره..خیلی از مردا اینطوری هستن..بالاخره فواید خودشم داره

خوبیش اینه ک توجمع هواموداره ومهربونه بعضی وقتافک میکنم خوشی زده زیردلم 😔ممنونم ک جوابمودادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب پریودبودم واعصاب نداشتم وباشوهرم سرسنگین بودم جاریم هی ب شوهرش میچسبیدو بدم میومد

سرسنگین نباش، ناز کن، اونا میبینن سرسنگین باشی خوشحال میشن برا فخر فروشی ب تو هم ک شده الکی میره می‌چسبه ب شوهرش مثلا اره ما خیلی باهم خوبیم

عزیزم اگه از   باطنت  همسرت رو بخوای و عاشقش باشی واقعا ،خود به خود در ظاهرتم مشخص میشه مثل اتاقی که واقعا تمیز باشه مثلا وقتی در کمدش رو هم باز کنی بازم میبینی تمیزه ، اما اتاقی که ظاهرش فقط تمیز باشه وقتی در همون کمد رو باز کنی تموم لباسا و وسایل هاش میریزه بیرون و اتاق رو به هم میریزه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2728
عزیزم اگه از   باطنت  همسرت رو بخوای و عاشقش باشی واقعا ،خود به خود در ظاهرتم مشخص میشه مث ...

😍من خیلی دوسش دارم خیلی توهرشرایطی کنارش بودم 

به شخصیت همسرت احترام بذار همیشه به خصوص جلوی دیگران مواظب باش غرورش رو از بین نبری ، مردا غرورشون براشون مهمه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
سرسنگین نباش، ناز کن، اونا میبینن سرسنگین باشی خوشحال میشن برا فخر فروشی ب تو هم ک شده الکی میره می‌ ...

واقعاازش تعجب کردم ک چرااون کاروکرد میخاس هرس منودربیاره 😡نشونش میدم یکشنبه میادخونمون یه نازی کنم واسه آقاموون😂

به شخصیت همسرت احترام بذار همیشه به خصوص جلوی دیگران مواظب باش غرورش رو از بین نبری ، مردا غرورشون ب ...

باش ولی چندوقته میگع مغرورشدی راستم میگع جایی ک من مقصرباشم معذرت میخام جایی ک اون مقصرنه .ولی چون قدیماتوهرشرایطی من پیش قدم میشدم عادت کرده

واقعاازش تعجب کردم ک چرااون کاروکرد میخاس هرس منودربیاره 😡نشونش میدم یکشنبه میادخونمون یه نازی کنم ...

والا تو این دنیا ي شوهر برات میمونه حسابی هواشو داشته باش، ناراحتی هم اگ بینتونه نشون نده تو ظاهر 

والا تو این دنیا ي شوهر برات میمونه حسابی هواشو داشته باش، ناراحتی هم اگ بینتونه نشون نده تو ظاهر&nb ...

دست خودم نیس😔خیلی میخامش ولی وقتی ناراحتم نمیتونم حالاروخودم کارمیکنم ایشالاخوبشم

😍من خیلی دوسش دارم خیلی توهرشرایطی کنارش بودم 

خداروشکر ، پس اگه دوسش داری و مشکلی باهم ندارید زیاد نمیخواد به حرف اطرافیان توجه کنی چون شاید حسودی میکنن ،به جاری تونم وقتی این رفتار هارو میکنن اصلا توجه نکنید ،اون صرفا برای جلب توجه این کارو شاید انجام میده وقتی ببینه شما اهمیت نمیدید خودش خسته میشه  تموم میکنه کاراش رو ، یا اگه خیلی با رفتارش اذیتتون کرد شماهم بگید من نیازی به اثبات علاقم نسبت به همسرم ندارم چون واقعا عاشق همیم و دلیلی برای نشون دادنش نمیبینم

دست خودم نیس😔خیلی میخامش ولی وقتی ناراحتم نمیتونم حالاروخودم کارمیکنم ایشالاخوبشم

هر وقت ناراحتی سکوت کن این ي تمرین عالی ک آدم حرفی ب زبون نیاره ک بعد پشیمون بشه،ولی تو ي موقعیت مناسب مثلا شب موقع خاب باهم صحبت کنید راجب روزتون خاسته هاتون🤗

باش ولی چندوقته میگع مغرورشدی راستم میگع جایی ک من مقصرباشم معذرت میخام جایی ک اون مقصرنه .ولی چون ق ...

نه مواظب باش بد عادت نشه جایی که اون مقصره خودشم باید پا پیش بذاره

خداروشکر ، پس اگه دوسش داری و مشکلی باهم ندارید زیاد نمیخواد به حرف اطرافیان توجه کنی چون شاید حسودی ...

الان زنگش زدم پیش رفیقاش بود گفت هاکارتوبگو😐منم قطع کردم گفتم اونطوری جلورفیقات حرف نزن باهام عجبش کردم؟

هر وقت ناراحتی سکوت کن این ي تمرین عالی ک آدم حرفی ب زبون نیاره ک بعد پشیمون بشه،ولی تو ي موقعیت منا ...

باش گلم ممنونم ازت

2706