2733
2734
عنوان

😊بیاین همه کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 55 پست
برای دل خودتون زندگی کنید نه چشم های دیگران

خب میدونی چیه سنم کمه ولی جاریم حتی بهم میگه خیلی زرنگی ولی رواخلاقم کنترل ندارم ازییت میشم خیلی 😭

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب میدونی چیه سنم کمه ولی جاریم حتی بهم میگه خیلی زرنگی ولی رواخلاقم کنترل ندارم ازییت میشم خیلی 😭

به این فکرکنید اگه یه لحظه حسرت شما رو بخوره گناهش با شماست..کاری نکنید که دیگران دلشون بگیره یا حسرت بخورن..بیایم محبت کنیم بهم

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
به این فکرکنید اگه یه لحظه حسرت شما رو بخوره گناهش با شماست..کاری نکنید که دیگران دلشون بگیره یا حسر ...

من خودم بهش کمک کردم ب جاریم هرهفتع یکشنبه هامیادخونمون اخلاق شوهرش یجوریه توجمع هواسش ب همه هس جزخانومش ولی الان خوب شده جاریمم میگه بخاطرراهنمایی هات بوده من بدکسیونمیخام فقط میخام شوهرموتومشتم بگیرم

2738
خدا به انسان کنترل و عقل داده

مرداچطورزنیودوسدارن؟من بعضی وقتا روخودم کنترل ندارم اونم بخداحق دارم مامانم مریضه سرطان داره غصه همون داغونم کرده میشه راهنماییم کنید 

بله

بعدشم شوهرم رفیقاشوخیلی میخادصب هنوچشاشوبازنکرده زنگ میزنه ب رفیقاش ببینه کجان ک بره 😔 

مرداچطورزنیودوسدارن؟من بعضی وقتا روخودم کنترل ندارم اونم بخداحق دارم مامانم مریضه سرطان داره غصه همو ...

هیچ انسانی توی دنیا افکار و علاقش مثل هم نیست برای همین معلوم نیست هرکسی معیار خودشو داره...اینکه کنترل ندارید جای ناراحتی نداره همه ی ما همین هستیم مهم اینه تصمیم بگیرید کم کم روی خودتون کار کنید..

بعدشم شوهرم رفیقاشوخیلی میخادصب هنوچشاشوبازنکرده زنگ میزنه ب رفیقاش ببینه کجان ک بره 😔 

عیب نداره..خیلی از مردا اینطوری هستن..بالاخره فواید خودشم داره

2706