2733
2734
عنوان

خنده ها و گریه های فیک 😐

289 بازدید | 12 پست

من خنده هام اغلب از ته دل نیست 

مصنوعیه انگار ب زور دارم میخندم 😐یا بعضی موقعا با حرص میخندم 

جلوی بقیه ام هرکاری کنم نمیتونم گریه کنم 

مثلا فک کن طرف مرده من اصلا گریم نمیاد تو ختم   

کلا تو ابراز احساسات مشکل دارم

با کسی رودروایسی داشته باشم نه جلوش خندم میگیره نه گریم ، عین دیوار میمونم 😂

نمیدونم کسی تجربه ای داشته چجوری میتونم خودمو با همه وجود ابراز کنم از بچگی اینطوری بودم 

از بچگی احساسات گذرا نداشتی قاطع بودی🔫😂😂😂🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تو یه آدم درون گرا هستی که به زور خودتو مجبور به برون گرا بودن میکنی!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2731
خب تو یه آدم درون گرا هستی که به زور خودتو مجبور به برون گرا بودن میکنی!

نه ادم درون گرا تو ابراز احساساتش مشکل نداره خودش نمیخواد   

من بخوامم ابراز احساسات کنم نمیتونم انگار یه چیزی مانعم میشه میگه خود واقعیتو نشون نده 

2738
خب احتمالا تو بچگی خیلی احساساتت سرکوب شدن

اره فک کنم 

از بچگی همینم 

راهی نداره خودمو بروز بدم؟ فک کن با ادمایی ک تازه میبینمشون عین ربات برخورد میکنم نه لبخندی نه نگاه محبت امیزی 

اره فک کنم  از بچگی همینم  راهی نداره خودمو بروز بدم؟ فک کن با ادمایی ک تازه میبینمشون ع ...

باید بری پیش مشاور با رویکرد روان کاوی خیلی راحت حلش میکنه برات.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نه ادم درون گرا تو ابراز احساساتش مشکل نداره خودش نمیخواد    من بخوامم ابراز احساسات  ...

پس یه جورایی مثل زنداداش منه اخلاقت..

البته ما با هم خوبیم و مشکلی با اخلاقش ندارم و بدون خواهر شوهر بازی میگم...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

من هم تو مجلس ختم اصلا گریه ام نمی گیره 

ناراحت هستم اما به مرحله ی اشک نمیرسه

اما خنده هام واقعی هستن چون

سعی می کنم از لحظه به لحظه ی زندگی لذت ببرم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡