2733
2734
عنوان

شده از یه بچه بدتون بیاد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 32 پست

من دختر جاریم یازده سالشه موقع نامزدی نه سالش بود نمیذاشت من پیش شوهرم بشینم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای نمیدونی چقدر بدجنسن. پسر من قاشق دستش بگیره غذا بخوره این بچه میگه نباید قاشق دست بگیره باید ...

وای منم این مشکلو دارم پای سفره اگه بشقاب بچه من کوچیک باشه میگه نه اون باید بشقاب بزرگ داشته باشه میپره بچه منو میزنه یا جیغ و گریه  که باید مثل بشقاب من باید برداره پسرمن میگه مامان من دوس ندارم پشقابم بزرگ باشه حریصم در میشه ولی بدم نمیاد ازش همون جا دعواش میکنم

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2731
وااااای نمیدونی چقدر بدجنسن. پسر من قاشق دستش بگیره غذا بخوره این بچه میگه نباید قاشق دست بگیره باید ...

یه بچه میشناسم اون دومین بچه ای که خوشم نمیاد 

به شدت حسوووود 

زبون دراز به همه برمیگرده 

حسود یه چیزی میشنوی ها 

دلم میخواد مادرش بیینی کپ کپ مادرش از حسااااادت 

مثلا مامان بابام خونه اینا بودن 

من زنگ زدم با بابام حرف زدم 

بعدبا اجیم حرف زد 

این خانم بعدش گفته بود چه خوب با دختراش حرف میزنه 

بعد نشست گریه کرد😯😯😯😯

یه بارم اون اومد مسافرت خونمون 

بعد ناهارخواستیم ظرف بشوریم 

به اجیم گفتم بشین 

گفت نه و نگذاشت 

مامانم صدا زدم و گفتم به اجی بگو بشینه نمیگذاره تنها بشورم 

یه لحظه چشمم افتاد دیدم این خانم بدجور خیره خیره نگاه میکنه 

بعد گفت اینطوری بهم نگید من حسودیم میشه گریم میگیره !!!

2738

واااای دقیقا درکت می کنم بعضیاشون از سه سال به بالا خیلی غیرقابل تحمل می شن مخصوصا دختربچه

یه مورد داریم اصلااااا نمیتونم تحملش کنم

خیلی موووذی بازی داری

خیلی تصنعی حرف میزنه

برای جلب توجه اداهای اغراق شده درمیاره

خیلی متنفرم از کارش

همش به شوهرم میگم اصلا حاضر نیستم بچه بیارم چون اگه مثل فلانی بشه میندازمش تو کوچه

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

بچه ی پسر عموم بینهایت مکروهه

جاسوسی مادرش میکرد واسه پدرش ..اینا بینشون‌اختلاف بود این بدترش میکرد 

یا یه سری دیده مادرش با خواهراش دارن صحبت میکنن گوشی باباشو اورده گذاشته رو حالت ضبط صوت خوب ک صداهاشون ضبط کرده برده برا باباش خواهراش گرفتنش به کتک ..خواهراش ازش متنفرن 

ابروهاش مدل شیطونی بالا هستن وقتی ما رو می بینه سلام نمی کنه شکلک در میاره فقط .. دلم میخاد یه کتکی بزنمش 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
واااای دقیقا درکت می کنم بعضیاشون از سه سال به بالا خیلی غیرقابل تحمل می شن مخصوصا دختربچه یه مورد ...

اینا دس تربیت پدر ومادراست 

وگرنه بچه بیچاره که پاک ذهنش پاکه هرچی رو ببینه تکرار میکنه هر حرفی حتی اگه مشغول بازی باشه حواسش به همه جا هست

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2706