2737
2734
عنوان

هرچی میخریم مادرشوهرم میگه برامنم بخرین😒

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 33 پست
مادرشوهر عین مادرشوهرمن شوهرم برام زیرشلواری خریدبودبهش گفت شکل همین برا منم بخر هرچی فکر کنی تاحالا ...

حس رقابت داره . قبلا میگفتن دختر هووی مادره الان مادرشوهر شده

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
حس رقابت داره . قبلا میگفتن دختر هووی مادره الان مادرشوهر شده

آره شاید چون دختر نداره آخه دوتا جاری دیگه م دارم نمیدونم چراگیرداده به من

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی 😄😄😄 والله نمی‌دونم من خجالتیم اگه من بودم براش می خریدم

منم خجالتیم...هرچیم میخریم توقعش میره بالا...باعرض معذرت شورتشم میخوادمابخریم...ولی خودش دلش نمیادیه هزارتومن به منوبچم بده،انقدخسیسه

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪
منم خجالتیم...هرچیم میخریم توقعش میره بالا...باعرض معذرت شورتشم میخوادمابخریم...ولی خودش دلش نمیادیه ...

واقعا چه ادمایی پیدا میشن😥😥😣😣خیلی پرویه

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2731

مادر شوهرم من نمی گه واسه  منم بخرین خودش میخره مانتو تازه گرفته بودم هفته بعد دیدم رفته جفتشه خریده واسه خونه هرچی بگیرم اونم می گیره اگه هم نتونه بگیره دعوا راه می ندازه که چرا ولخرجی می کنین نمی دونم مریضیش چیه   

استارتر من لگ می‌پوشم بعد مادرشوهرم رفته بود رنگ روشنو خریده بود ، شوهرمم بهش گفت مامان فکر نمیکنی واسه سن تو مناسب نیست اونم این رنگ؟ برگشته میگه چرا زنت می‌پوشه؟ منم میخوام بپوشم🤣🤣🤣🤣

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
2738
مادر شوهرم من نمی گه واسه  منم بخرین خودش میخره مانتو تازه گرفته بودم هفته بعد دیدم رفته جفتشه ...

مادرشوهرمنم فقط درحال خریده بخدابیشترازمنه جوون میخره،حالاخدانکنه من یه جفت کفش بخرم میادمیگه ماشالاکفش خریدی؟مگه دوماه پیش نخریدی؟؟یکی نیس بگه اخه به توچه؟مگه پولشوتومیدی؟حالامیبینی کفشم مال یه سال پیشه ها...کلاچشم نداره من یه چوب کبریت بخرم ولی وقتی دامادش برادخترش میخره ضعف میکنه ازخوشحالی..😡😡

استارتر من لگ می‌پوشم بعد مادرشوهرم رفته بود رنگ روشنو خریده بود ، شوهرمم بهش گفت مامان فکر نمیکنی و ...

والامنم راضیم خودش بره بخره ولی به مانگه...اخه من بایه بچه سختمه بیرون رفتن....دیگه موهامم نبایدرنگ کنم ازدستش....اخه سن من باتویکیه که میخوای ازرنگ من بزنی؟حسودای لعنتی

والامنم راضیم خودش بره بخره ولی به مانگه...اخه من بایه بچه سختمه بیرون رفتن....دیگه موهامم نبایدرنگ ...

احساس رقابت داره باهات، پیش اون لباسهای جدید نپوش ، رنگ مو هم خواست دو سه تا یه جا بگیر بده بهش بگو زیاد خریدم یکی دو سال راحت باشی دفه دیگه که موهاتو رنگ مردی نمونه بگه برا منم بخر بگو خودت داری دیگه

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا

جلوش وایسا و نخر . اینو من بهت میگم که مادر شوهر بی شعورم چطور روش میشد ما با کلی قرض و قسط کفش منو میپوشید میگفت یه جفت از این برای منم بخر . منم گفتم به درد نمیخورن . با آدم پر رو باید پررو بود . 

تاپیکمم هست فقط خدا رو شکر خودش خودش رو به همه نشون داد 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
جلوش وایسا و نخر . اینو من بهت میگم که مادر شوهر بی شعورم چطور روش میشد ما با کلی قرض و قسط کفش منو ...

الان زنگ زدم بهش گفتم فردامیخوام ببرم دخترموبذارم پیش مامانم برم هم براتوهم برامامانم رنگ بخرم،توچه رنگی گفته بودی؟برگشت گفت نه من گرفتم گذاشتم نیازی نیس دیگه😂😂

2706