2726

سلام دوستان من الان هشت هفته و سه روزمه تا 4 روز پیش یک روز در میون حالت تهوع داشتم گشنم میشد اما الان 4 5 روزه که قطع شده حتی حالت خستگی هم قطع شده فقط سینهام درد میکنه. خیلی میترسم کسی تجربه داره؟؟ 

انقد ک تو این سایتا خوندم ک باعث متوقف شدن رشد جنین میشه نگران شدم تروخدا چیزی میدونید به منم بگید

هفته 6 رفتم سونو صدای قلبو گفت نمیشنوم برو دو هفته دیگه بیا فردا سونو دارم الان خیلی نگرانمو میترسم

ببخشید زیاد شد حرفم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اصلا نه لکه بینی دارم نه درد هیچی  اخه اوایل بیحال بودمو کمی حالت تهوع داشتم الان ندارم

خوب ویارت خوب شده عزیزم

به دلت بد راه نده.استرس برات خوب نیست

امام علی فرمود .غصه روزهایی که نیامده رو نخورید شاید اون روزها هرگز نیایند

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
دقیقا منم ۹ هفته تمام علائم بارداریم قطع شد تا صب شد رفتم سونو گریه کردم چون تو سایتا می گفتن احتمال ...

خداروشکر. واسه منم دعا کن فردا سونو میرم برای صدای قلب خیلی نگرانم

خوب ویارت خوب شده عزیزم به دلت بد راه نده.استرس برات خوب نیست امام علی فرمود .غصه روزهایی که نیامد ...

نمیدونم دست خودم نیست. برام دعا کن که صدای قلبشو فردا بشنوم

نمیدونم دست خودم نیست. برام دعا کن که صدای قلبشو فردا بشنوم

ان شاء الله صدای قلبشو میشنوی بعد بیا اینجا خبرمون کن

لایکم کن بفهمم خوشحال شم ❤️

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
ان شاء الله صدای قلبشو میشنوی بعد بیا اینجا خبرمون کن لایکم کن بفهمم خوشحال شم ❤️

باشه عزیزدلم 

ایشالا 

سه روز دیگه تولدمه یعنی میشه صدای قلبش بشه هدیه تولدم

انشالله که چیزی نیس عزیزم فقط سعی کن استرس نداشته باشی همین استرس به بچه ضرر میرسونه

اخه مگه میشه نگران نبود. 

هیچی نمیتونم بگم جز اینکه بگم برام خیلی دعا کنید

باشه عزیزدلم  ایشالا  سه روز دیگه تولدمه یعنی میشه صدای قلبش بشه هدیه تولدم

حتما میشه عزیزم 

من یقین دارم

خیالت راحت 

تولدتم مبارک😍

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706