2733
2734
عنوان

چکار کنم خیلی دستام می لرزه

156 بازدید | 16 پست

من خیلی ادم استرسی هستم جلو بقیه اگه بخوام کاری انجام بدم دستام می لرزه و خیلی غیر نرمال و نگران  میزنم ..تو دوست یابی هم خیلی ضعیفم و جلو بقیه خیلی معذبم و نمیتونم خودم باشم چکار کنم

چون ادمای اطرافتو زیادی جدی گرفتی

فک میکنی هر لحظه چشمشون به تو هست و دارن حرکاتتو زیر نظر میگیرن ولی اشتبا میکنی

اونا اصن فک بهت نمیکنن پس بدون استرس برو جلو

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بای لرزش دستت برو روانپزشک. که لرزش دستت رو با درو بگیره جلوشو بهت قرص ضد استرس میده احتمال زیاد.

برای ارتباطاتت هم وقتی لرزش دست و صدا نداشتی باشی با خوردن قرص ضد استرس هیچ کس تو جمع متوجه نمیشه تو استرس داری و همینحال باعث میشه تو کم کم این حالتت هم تمام بشه

چون ادمای اطرافتو زیادی جدی گرفتی فک میکنی هر لحظه چشمشون به تو هست و دارن حرکاتتو زیر نظر میگیرن و ...

اره همش به خاطر نگرانی ذهنیمه..تو اون لحظه یا کلا چی بگم به خودم

2738
اره همش به خاطر نگرانی ذهنیمه..تو اون لحظه یا کلا چی بگم به خودم

بگو اینا انقد خودشون مشغله و بدبختی دارن

که اصلا به من فکر نمیکنن ک دارم چ میکنم و اینا

یه ترفندی بود مثلا بقیه رو که اطرافتن درخت فرض  کنی  ینی اصن کارت بهشون نباشه🌸😐

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

با ادما وارد رابطه شو تو فامیل تو جمع دوستانه یا اکه سر کار میری تو محل کار، حرف بزن از تجربه های دیگران استفاده کن، تا وارد اجتماع نشی بالطبع اجتماعی هم نمیشی، این لرزش دستت هم از اعتمادبنفس و عزت نفس پایینه چون خودت رو کوچیکتر از دیگران دیدی که بخای ابراز وجود کنی، یه کاری بکن یه چیزی خلق کن یه هنری رو انجام بده تا از تاثیر وجود اون روحت غنی بشه باور کن بعدش دیگه خودتو دست کم نخواهی گرفت عزیزم

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
بگو اینا انقد خودشون مشغله و بدبختی دارن که اصلا به من فکر نمیکنن ک دارم چ میکنم و اینا یه ترفندی ...

یه بنده خدایی میخاست به یه ادمی همچین راهکاری بده میگفت فک کن بقیه گوسفندن، اونم بعد چندوقت میگفت توی هر جمعی که بهم استرس میدادن میرفتم همش فک میکردم دارن بع بع میکنن همه   

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
یه بنده خدایی میخاست به یه ادمی همچین راهکاری بده میگفت فک کن بقیه گوسفندن، اونم بعد چندوقت میگفت تو ...

😂😂وای

2706