2726
عنوان

بیاید براتون گروه خونی بچهاتون تعیین کنم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 153 پست
میگم چه دقیق گفتی😂😂😂

خوب عزیزم گروخونی شون همه آ داره هم ب دقیق نمیشه گفت ولی گروه خونی آ قالب یعنی بیشتر مواقع که پدریامادرآداشته باشن احتمال ۷۰درصدبچه آمیشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم چه دقیق گفتی😂😂😂

خب عزیزم برا شما چون ناخالص یا خالصش مشخش نیس خیلی سخته اگه درباره چدر و مادرتون هم بگز راحت تر نیشه تشخیص داد

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2728
بیا من خودم برات حساب کنم جیگر بلدم💋

خوب منم بگو😁

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خوب عزیزم گروخونی شون همه آ داره هم ب دقیق نمیشه گفت ولی گروه خونی آ قالب یعنی بیشتر مواقع که پدریام ...

😁😁😁😁من بلد نیستم که

اخه سه تا مورد گفتی زیاد لود دیگه 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
ببخشید عزیزم دوباره بکو

A_من

A+شوهرم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
او مثبت

کاملا مشتاقم نظر استارتر رو بدونم

ژنتیک پیچیدگی خاص خودشو داره بستگی به غالبی یا مغلبوبی الل ها رو داره

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
😁😁😁😁من بلد نیستم که اخه سه تا مورد گفتی زیاد لود دیگه 

خب پدر و مادر خودت و همسرت بگو تا دقیق تر بگم

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
اگه خیلی دقیق بخوای باید مال مادر پدر خودت و مادر پدر شوهرتم بگی اگه نگه خودت و شوهرت کافیه

بلد نیستم اونا رو

2706