2737
2734
عنوان

مقدار خرجی

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسخره نکن بخدا ب ظاهرشون نمیخورد روز اول. ارشد داره ولی اینجوری میکنه😔

مسخره نمیکنم ولی دیگه به این شوهر نمیگن

دادگاهم بری محکومه 

چرا طلاق نمیگیری؟

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
با# این شوهر کردناتون

روز اول خودشون خ ادم حسابی نشون دادن بعد فهمیدیم همه دک. و پوزشون مال دیگران بوده ماشینها مال خانواده دامادشون. و حتی کت دامادیشو ک گفتم برو بیار از شهرت. گفت تن بابامه بعدم گفت مال من نبود مال اشنامون بود کلا گفت بیخیال کت بشو 😟

2731
مسخره نکن بخدا ب ظاهرشون نمیخورد روز اول. ارشد داره ولی اینجوری میکنه😔

چرا قيدشو نميزني ؟ مگه نميبيني اينكاراشو ؟ چرا خودتو كوچيك ميكني اون ادم خوبي نيست چرا طلاق نميگيري  خانوادت پشتتن؟

2738
چرا قيدشو نميزني ؟ مگه نميبيني اينكاراشو ؟ چرا خودتو كوچيك ميكني اون ادم خوبي نيست چرا طلاق نميگيري ...

مامانم میگ. جداشو. رفتم دادگاه فرستاده سایت بهزیستی هنوز نوبتم نشده. الکی میگ میخام زندگی کنم ولی ده روز یبار سی تومن میریزه کارتم. تو این شش ماه ک قهر کرده کلا چهارپنج تا سی تومنی ریخته تا نتونم تو دادگاه ادعای ترک نفقه کنم 😟

مامانم میگ. جداشو. رفتم دادگاه فرستاده سایت بهزیستی هنوز نوبتم نشده. الکی میگ میخام زندگی کنم ولی ده ...

به مامانت بگو دیگه اجاره نده قطع کنه بعد تو دادگاه اعلام کن خونه نداریم و اجاره نمیده 

فقط خدا ❤️❤️❤️
مامانم میگ. جداشو. رفتم دادگاه فرستاده سایت بهزیستی هنوز نوبتم نشده. الکی میگ میخام زندگی کنم ولی ده ...

خب كارتو ميشه رفت بانك بست ؟ اگه بشه ديگه نميريزه اون ده تومن بيستومنو 

عزیزم درست صحبت کن اگه نظر مناسبی داری بده در غیر اینصورت سکوت 

ببخشید عزیزم ولی فک نمیکردم حرفم بد باشه خب مگه مجبور اینجوری بسازه اخه😐

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2706