2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی با یه شب رسیدید به اینکه برای هم مناسب هستید و فرداش رسید به اینکه مناسب نیستی ؟ خواستگاره یا دوست پسر ؟؟البته فرقی هم نمیکنه اگه جدی بوده که دیگه زوری نیست که اگه هم الکی بوده که باید خداتو شکر کنی که یه آدم دمدمی مزاج زود راهشو گرفته رفته 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2728

اصلا نمیخواد جوابشو بدی ولش کن.

ببین تو جلسات اول همه ی شرایطت رو نگو،اروم اروم و طی یه مدت که بهت علاقمند شد بذار  تو و توقعات و انتظاراتت رو بشناسه.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

سلام.

درست فکر کردید.

موفق باشید.

خدانگهدار.

و اگه دوباره یه روزی برگشت و تو جوابشو بدی؛ وااای به حالته!

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
سلام. درست فکر کردید. موفق باشید. خدانگهدار. و اگه دوباره یه روزی برگشت و تو جوابشو بدی؛ و ...

چرا وای ب حالشه

من فک کردم ایشون میتونه سوارش بشه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
یکم بیشتر توضیح میدین

ببین من یه روز به خودم اومدم دیدم آدمایی از بچگی دور و‌بر من بودن تا دانشگاه همه یه رفتار مشخص دارن ...

همه یه جور اذیتم میکنن .

دیدم مشکل از درون و ذهنیت منه و عدم اعتماد به نفسم واینا تو ناخودآگاه من نفوذ کرده و با دیگران رفتاری رو میکنم که واکنش اونا مثل هم یه جورمنفیه....

وهمین ذهنیت باعث میشه آدمای با اون ویژگی رو بیشتر جذب میکزدم

آدم هایی که با من تفاوت داشتن و چیزی. درون من رو نمی پذیرفتند و باهاش کنار نمیومدن

ببین من یه روز به خودم اومدم دیدم آدمایی از بچگی دور و‌بر من بودن تا دانشگاه همه یه رفتار مشخص دارن ...

چه خوب که خودتون روح‌تونو درمان کردین، تبریک میگم. 

میخوام بدونم برای درمان چه تمرینایی کردین و چه رفتارایی داشتین؟

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

میشه دقیقا رفتار بگی و چکار کردی خوب بود

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2706