2737
2734
عنوان

خانم های کرجی

93 بازدید | 10 پست

عزیزان من دیروز رفته بودم چهار راه طالقانی میخواستم کیف و کفش بخرم ،دیدم که یه مانتو فروشی مانتوهای خیلی خوشگلی داره و قیمتاش عالی هستن گفتم خبرتون کنم 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند بودن ؟ اسمش چیه

از 99 تا 250 خیلی مدلهای نازی داشت همه جدید و خوشگل کلا مانتو های اون راسته ارزون شدن ولی این دیگه عاالی بود همه هم قیمت روشه که مشتری راحت باشه 

2728
عزیزم قیمت کیف و کفش چی،خوب بود یا نه؟

من کیف و کفش مجلسی خریدم 180 هر دوتاش باهم ،خیلی راضیم رنگ رزگلد واقعا خوشم اومد و نسبت به جاهای دیگه مناسبتر بود  ،اسم کفش فروشی رو نمیدونم باید بگردم فاکتور پیدا کنم

من کیف و کفش مجلسی خریدم 180 هر دوتاش باهم ،خیلی راضیم رنگ رزگلد واقعا خوشم اومد و نسبت به جاهای دیگ ...

مبارک باشه گلم،خیلی خوب خریدی،حالا حدود راسته کدوم طرف،اون که از چهار راه ميري به سمت میدان شهدا،منظورم قبل از کوچه یادگاری هست ؟

مبارک باشه گلم،خیلی خوب خریدی،حالا حدود راسته کدوم طرف،اون که از چهار راه ميري به سمت میدان شهدا،منظ ...

ممنون. ،برای کیف و کفش به سمت شهدا اما به چهار راه نزدیکه خیلی سمت راست

برای مانتو پروشات چهاراه به سمت شهدا سمت چپ

2738
ممنون. ،برای کیف و کفش به سمت شهدا اما به چهار راه نزدیکه خیلی سمت راست برای مانتو پروشات چهاراه ...

متوجه شدم ممنون من 2سال پیش یه جفت کفش از همون سمت راستیها خریدم واقعا جنسش خوب بوده همین الان هم مثل نو ميمونه.

مبارک باشه گلم،خیلی خوب خریدی،حالا حدود راسته کدوم طرف،اون که از چهار راه ميري به سمت میدان شهدا،منظ ...

برای کیف و کفش چهاراه به سمت شهدا سمت راست ابتدای زیر گذر ،اسم مغازه آی مد بود پنج تومنم تخفیف داد

برای مانتو چهار راه به سمت شهدا سمت چپ مانتو پروشات حتما برو مخصوصا مانتو فروشیو

متوجه شدم ممنون من 2سال پیش یه جفت کفش از همون سمت راستیها خریدم واقعا جنسش خوب بوده همین الان هم مث ...

شماره تلفنشم تو رسیدش هست ،ببین جلوه ای که کیف و کفشم داره اصلا تو عکسی که تو تاپیک قبلیم گذاشتم مشخص نیست ،خیلی جلوه اش قشنگتره کیفیت هم داره