2737
2739
عنوان

چجووووووری بفهمم عکس نتیه😠😠😠

273 بازدید | 32 پست

میدونما عکسه نتیه ولی چطور برم سرچ کنم پیداش کنم تو گوگل لطفااا بگین لطفاااا

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

عکسه روببر تو گوگل 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش نگه دار گزینه میاد.. سرچ کن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

دستت روش نگه دار بعدش بز ن ذخیره عکس. دوباره دستتو روش نگه دار بزن روی جستجوی عکس😘

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
دستت روش نگه دار بعدش بز ن ذخیره عکس. دوباره دستتو روش نگه دار بزن روی جستجوی عکس😘

تو دایرکت فرستاده نمیشه سرچ

2738
تو دایرکت فرستاده نمیشه سرچ

عکس توی گالریت ذخیره کن. بعدش بزن سرچ

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
برم تو گالریم از اونجا بزنم سرچ؟؟

نه الان نگاه

اه کردم نمیشه. این کاریروکه میگمو بکن عکسو بفرست توی یکی از تایپیکای قدیمیه خودت بعد از اونجا میتونی راحت سرچش کنی

نه الان نگاه اه کردم نمیشه. این کاریروکه میگمو بکن عکسو بفرست توی یکی از تایپیکای قدیمیه خودت بعد ا ...

ینی ذخیرش کنم تو گااریم بفرستم تو یه تاپیکی برم بزنم رو سرچ پیشه؟

ینی ذخیرش کنم تو گااریم بفرستم تو یه تاپیکی برم بزنم رو سرچ پیشه؟

بله

بله

اگه عکس شخصی نبود بفرست براون واست سرچش کنم اسکرین میگیرم برات میفرستم

2706