2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد ک باز نیی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

چه سرخوشیم ما ایرانیا

والا باز هم بشه ملت نباید فعلا مراسم بگیرن یا اگه میگیرن مدعووین نباید برن

ولی متاسفانه تو همین سایت هم خیلی تاپیک دیدم که دقدقه ملت فقط مراسم عروسی گرفتنه

یعنی نگران کرونا نیستن فقط ناراحتن که تالار تعطیله نمیتونن مراسم عروسی بگیرن ⁦🤦🏼‍♀️⁩

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
چه سرخوشیم ما ایرانیا والا باز هم بشه ملت نباید فعلا مراسم بگیرن یا اگه میگیرن مدعووین نباید برن و ...

تقصیر ما نیست والا  اگه تالارها رو جریمه کنه این اتفاق نمیفته  سریع میخواد همه چیز رو عادی کنن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2738
وا جدی میگی ،منم میگم نرو میگه میخوام برم 

ولی پلمپ نمیکنن، دیگه بی عار شدن، هم مردم هم رئیس تالار هم اونی که باید پلمپ کنه

شهر به شهر هم نداره، همه تالار ها باید بسته باشن ولی از جواب ها میبینی که خیلی ها باز کردن کسی هم بهشون کار نداره، همینه که آمار دوباره داره میره بالا

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
ولی پلمپ نمیکنن، دیگه بی عار شدن، هم مردم هم رئیس تالار هم اونی که باید پلمپ کنه شهر به شهر هم ندار ...

تو همه تاپیک های عروسی میگم عروس دامادی که الان مجلس بگیرن بسیار خودخواه هستن خیییییلی 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
ولی پلمپ نمیکنن، دیگه بی عار شدن، هم مردم هم رئیس تالار هم اونی که باید پلمپ کنه شهر به شهر هم ندار ...

نه تو خرمشهر یه تالار رو پلمپ کردن بفهمن میان پلمپ میکنن

تقصیر ما نیست والا  اگه تالارها رو جریمه کنه این اتفاق نمیفته  سریع میخواد همه چیز رو عادی ...

نه من منظورم شما نیستی کلی دارم میگم

والا تقصیر خودمونه تالارا باز بشن جریمه هم نیست ما خودمون باید بغکر سلامتی خودمون باشیم

ما فقط فکر مراسم عروسی و چشم و هم چشمی هستیم در اون حد که سلامتی رو فدای اون تشریفات میکنیم

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
تو همه تاپیک های عروسی میگم عروس دامادی که الان مجلس بگیرن بسیار خودخواه هستن خیییییلی 

همه دارن برنامه میریزن واسه تابستون کسی گوش نمیده همه چیزو الکی عادی سازی میکنن بازار باز شه دانش اموزا بیان مدرسه‌و...

باید مردم گزارش بدند که بیاند پلمپ کنند شما هم ادرس تالار را از خواهرت بگیر و گزارش بزن پلمپ کنند تا این آدم های بی مسولیت تو این مواقع عروسی نگیرند.

فقط خدا ❤️❤️❤️