2726
عنوان

كيا اين چند روز رفتن مشهد؟!🤔🤔🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 101 پست
اره خیییلی داغونه دیشب همه ریختن فلکه ابوطالب باز شده بود واااییی نمیدونی چ غوغا یی بود اومدن ف ...

من اومدم چهارراه عبدالمطلب کار داشتم درحد دودقیقه خ شلوغ بود مث شب عید ترافیک شدید فرار کردم 😂

من اومدم چهارراه عبدالمطلب کار داشتم درحد دودقیقه خ شلوغ بود مث شب عید ترافیک شدید فرار کردم 😂

اره😂😂😂

خیلی داغونه

ما ابوطالب ۳۷

اومدی

بیا یه سر به ماهم بزن😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با من بیا میبرمت بام مشهد هولت میدم سقوط ازاد😀

دیگه ریسک نمیکنم 😂😂😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2728
دیگه ریسک نمیکنم 😂😂😂😂😂

😂😂😂

خودت مال کدوم شهری؟؟

بگو من میام🤣

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
نه خواهر هواسم هست

اره

خلاصه بگم که...

گند نزنی😂😂😂

نه خواهر اوکیم  

با نام یاد خدا

برو جلو😂

😂😂😂 خودت مال کدوم شهری؟؟ بگو من میام🤣

سیستان بلوچستان،بیا عزیزم قدمت رو چشم،میبرمت چابهار 

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
اکی   رفتممم😂😂😂😂😂

برو

فقط هواست باشه هااااا

اول ببرش کیان سنتر

اونجا خیلی شیک

بعدم ببرش پاساژ فردوسی

شعبه اولش نرید هاااا دارن باز سازیش میکنن بی کلاس شده

برین شعبه دومش😌

برو فقط هواست باشه هااااا اول ببرش کیان سنتر اونجا خیلی شیک بعدم ببرش پاساژ فردوسی شعبه اولش نر ...

بعدش میبرمش الماس شرق  و اکسیر 

گروه قرمز    وزن فعلی :۱۰۳     وزن هدف:80
🌹🌹مرسی عزیزم. 

خواهش💙

2706